Jump to content
TrolFather

Deri Değişimi

Önerilen İletiler

Nemini bir tık arttırıp saklanma alanında rahat bıraktığınızda sıcaklığı da uygun tuttugunuz takdirde 1 haftaya atması muhtemel, koşullara ve boyuta göre değişiklik gösterebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
athnkzlt, 55 dakika önce yazdı:

Nemini bir tık arttırıp saklanma alanında rahat bıraktığınızda sıcaklığı da uygun tuttugunuz takdirde 1 haftaya atması muhtemel, koşullara ve boyuta göre değişiklik gösterebilir.

Peki beslenmesi değişiklik gösterir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deri doneminde yem yemeyecektir, hiç zorlamayın kendi haline bırakın gözlerine de perde indiği için göremediği fakat hissettiği şeyler onu strese sokup saldırganlaştıracaktır o yuzden kendi halinde deri değiştirmesini bekleyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
athnkzlt, 8 dakika önce yazdı:

Deri doneminde yem yemeyecektir, hiç zorlamayın kendi haline bırakın gözlerine de perde indiği için göremediği fakat hissettiği şeyler onu strese sokup saldırganlaştıracaktır o yuzden kendi halinde deri değiştirmesini bekleyin.

Tamamdır çok teşekkür ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
conireyiz123, 1 saat önce yazdı:

bu o ölü taktili yapan yılan mı ?

Daha yanıtlanmamış fakat ben de bir hognose sahibi olarak evet ölü taklidi yapan yılan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
athnkzlt, 6 saat önce yazdı:

Daha yanıtlanmamış fakat ben de bir hognose sahibi olarak evet ölü taklidi yapan yılan.

Birkaç sorum olacak izininizle,
Ölü numarası yaptıktan sonra siz uzaklaşıncamı düzeliyor?
Bulması zor mu?
Adult bir hognose kaça kaç teraryumda bakılabilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
conireyiz123, 11 saat önce yazdı:

Birkaç sorum olacak izininizle,
Ölü numarası yaptıktan sonra siz uzaklaşıncamı düzeliyor?
Bulması zor mu?
Adult bir hognose kaça kaç teraryumda bakılabilir?

Ölü numarası daha hiç yaptırmadım bu konuda bir şey diyemeyeceğim, bulması Türkiye'de oldugumuz icin diğer surungenlerin bulunma oranıyla eşdeğer, adult bir hognose u ince kendi boyutunda kaplarda bakanlar da var 120cm ×100cm tabanlı cam teraryumda da onun ayarını ancak sen yapabilirsin sana kesin ve net bir ölçü veremem malesef...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TrolFather, 30 dakika önce yazdı:

tamamdır bu sabah çocuğun yuvasını temizlerken bunu buldum ;) ancak son bi sorum var tarantula kabuğu gibi yılan derisi saklanabilir mi 

image.jpg

Saklanır ya neden saklanmasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TrolFather, 2 saat önce yazdı:

tamamdır bu sabah çocuğun yuvasını temizlerken bunu buldum ;) ancak son bi sorum var tarantula kabuğu gibi yılan derisi saklanabilir mi 

image.jpg

Saklanabilir tabi ki neden olmasın 😊.

IMG_20190415_205621.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marshall, 2 saat önce yazdı:

Saklanabilir tabi ki neden olmasın 😊.

IMG_20190415_205621.jpg

Gerçekten çok güzeller nazar değmesin teşekkür ediyorum kokusu kötü olduğu için tereddüt etmiştim ama saklamayıda çok isterim sevindim bu duruma iyi forumlar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TrolFather, 13 dakika önce yazdı:

Gerçekten çok güzeller nazar değmesin teşekkür ediyorum kokusu kötü olduğu için tereddüt etmiştim ama saklamayıda çok isterim sevindim bu duruma iyi forumlar :) 

Teşekkür ederim, Yılan derisi kötü kokmaz normalde ama deri atarken dışkıladıysa derinin içinde dışkı kalmış olabilir o yüzden kokuyordur bana olmuştu.

İyi Forumlar, İyi Hobiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.