Jump to content

Recommended Posts

Yeni su kaplumbağalarım var ve içlerinden birinde yumuşama hissettim uvb cumartesi elimde olucak ve kalsiyum alayım diye düşündüm.D3lü ve D3süz arasındaki fark nedir ve hangisini neden tercih etmeliyim.

Yeni su kaplumbağalarım var ve içlerinden birinde yumuşama hissettim uvb cumartesi elimde olucak ve kalsiyum alayım diye düşündüm.D3lü ve D3süz arasındaki fark nedir ve hangisini neden tercih etmeliyim.
Eğer uvb yarın gelecekse kalsiyum almanın bir manasi yoktur diye düşünüyorum.Yumuşama için veterinerinize danışabilirsiniz.

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By teknekafasi
      D3 lü kalsiyumu olan ö.m yaza bilirler.
    • By nebieren25
      Exo terra multivitamin 70g (65g): 120 tl
      Son kullanım tarihi: 04/2020
      Zoo med repti d3suz kalsiyum 85g (80g): 70 tl
      Son kullanım tarihi: 23/10/2020

Ürünler yurtdışından alınmış ve açılmış, çok az kullanılmıştır. İkisini alacak kişiye fiyatı 170tl ve cımbız ve termometre hediye edilecek. Elimde tarihi 1 ay önve geçmiş olan exo terranın d3lü kalsiyumu var ama sanırım bir işe yaramıyor.

• By cimrirakun
      Leopard Geckolar için D3 lü ve D3’süz kalsiyum şart mı ve şartsa nerden temin edebilirim? Petshop veya güveniliriz satıcı var mı?
    • By Can2004
      Abilerim, ablalarım; ciddi şekilde kırmızı yanaklı su kaplumbağası almak istiyorum bakım ve besleme vb. Konular Hakkında birsürü makale okudum bazıları aynı bazıları farklı yazmış, lütfen bu işte profesyonel olan arkadaşlarım bana net olarak bir makale yazıp ya da bana bakımı Hakkında  net  bilgi verir misiniz? Yarın almayı düşünüyorum ACİL!!!!
    • By teenmom
      Ic kapagi kontrol amacli acilmis ama tamami dolu d3lu exo terra kalsiyum. 90 gram 65 tl. Alici odemeli kargo yapilacaktir

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.