Jump to content
Mario

Merhaba

Önerilen İletiler

Merhaba ben mario 33 yaşındayım

istanbuldayım bu güzel toplulukta hem yeni tecrübeler edinip hemde siz değerli arkadaşlarım kardeşlerimden yeni tecrübeler edinebilmek adına bulunmaktayım..

bu güzel ortam için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz , Forum gerçekten de çok zengin , hobiciler için güzel bir kaynak ve ortak zemin hazırlıyor.  Umarım araştırmalardan sonra size uygun bir canlı edinip hobiye giriş yaparsınız. Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz, bilgi sahibi bir çok değerli hobici yardımcı olacaktır. Tekrardan hoş geldiniz 🤗

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba sizlere geç dönüş yapabildim üzgünüm. Leopard gecko sahibi olmayı planlıyorum bir arkadaşımdan 3 ader alacağım şuan yumurtadan henüz çıkmadılar. Buna ek olarak sakallı ejder tecrübem oldu ondan kalan malzemelerimde duruyor belki bir çılgınlık daha yapıp bir çift alabilirim :) 

leoard geckolar için sürüngen dostları videolarından bilgi edindim şuan elimde ufak 3 adet terartum d 3 kalsitım ve normal kalsium ile binlerce morio kurdu ile binlerce dubia bulunuyor. (Bunlar sakallı ejderğmden kaldı ve çoğaltmaya devam ediyorum)

hepinize teşekkür ederim süzlere danışacağım çok şey olacak..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buarada şuan ilanlarda bulunan 2 adet leopard gecko beslemekteyim resimleride ilanımda mevcut. İlnımda Bazı arkadaşlar rahatsızlıklarını belirttikleri için onuda buradan belirtmek istedim arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.