Jump to content

Recommended Posts

İzmir içi elinde un kurdu olan varsa acil bana ulaşabilir mi. Bayram nedeniyle kargomu alamadım. Üstelik un kurtlarım çürdü. Yardım ederseniz çok sevinirim... iyi forumlar

seamansoul, 2 dakika önce yazdı:

Selam, 

Elimde un kurdu var, ulaşırsan yardımcı olmaya çalışırım.

Yarın sizden alma şansım var mı acaba? Çok bir miktar değil neyse fiyatı ödeyebilirim

• Like 1

6 minutes ago, cimrirakun said:

Yarın sizden alma şansım var mı acaba? Çok bir miktar değil neyse fiyatı ödeyebilirim

Tabi, alabilirsiniz. Özelden numaranızı yazabilirseniz Whatsapp'tan iletişim kurabiliriz. 

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By nebieren25
      Exo terra multivitamin 70g (65g): 120 tl
      Son kullanım tarihi: 04/2020
      Zoo med repti d3suz kalsiyum 85g (80g): 70 tl
      Son kullanım tarihi: 23/10/2020

Ürünler yurtdışından alınmış ve açılmış, çok az kullanılmıştır. İkisini alacak kişiye fiyatı 170tl ve cımbız ve termometre hediye edilecek. Elimde tarihi 1 ay önve geçmiş olan exo terranın d3lü kalsiyumu var ama sanırım bir işe yaramıyor.

• By cimrirakun
      Leopard Geckolar için D3 lü ve D3’süz kalsiyum şart mı ve şartsa nerden temin edebilirim? Petshop veya güveniliriz satıcı var mı?
    • By Serkan T
      Hobiye yeni başladım ve baya bir araştırma yaptım ancak bazı sorularım var:
      1. Bazı sitelerden araştırma yaptım ancak emin olamadım Leopard gecko beslemek yasal mı?
      2. Eğer yasal ise yurt içinde nereden bulabilirim?
      3.Satın almak yerine sahiplenebileceğim bir yer var mı?
      4.Hayvanı karma beslemek gerektiğini biliyorum ama sadece kurt türler ( morio,un,bufalo vs.) ve çekirge, cırcır gibi yemlerle beslesem hayvana bir zararı olur mu? Çünkü hamam böcekleri konusunda kendime güvenmiyorum.

Eğer bu soruları cevaplayabilirseniz çok sevinirim, iyi günler.
    • By Mustafa1084
      Leopard gecko morphs fiyatları,satılan yerler hakkında bilgi verir misiniz?
    • By Burkan Aydın
      Selam, ben bir leopard gecko edinmek istiyorum teraryumunu da hazırlıyorum fakat bilmem gereken bir şey var.

Tek başına bir leopard gecko besleyebilir miyim?

Besleyemezsem ne zamanlar veya nasıl bir arkadaşı olmalı?

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.