Jump to content

Recommended Posts

Pheidole türünün bakımını sabit bilgilerle ve kendi yorumlarımla yazıyordum.Yanlışlıkla sabit bilgileri yazamadan içeriği yolladım(o sıra adminler silmiş)Tabii ben bunu uzun uzun yazdıktan sonra düzenleden kaydete basınca anladım.Uçuş değerlerini tek tek yazmıştım.Hobidaşlarımın tespitleri de vardı.Yani ne diyeyim ki banlansam da umrumda olmayacak şu saatten sonra.Buarada "Forumumuza hoşgeldiniz. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz. Forumdan daha iyi faydalanabilmek için üye olabilirsiniz. Keyifli Forumlar..!!  " hiç samimi gelmedi :D

Belli Ki Bi Yanlış Anlaşılma Olmuş. Moderatörlerin Amaçları Forum Kirliliğini Engellemek,Yarım Bir Metin Olunca da Moderatörler Anlam Veremeyip Silmişlerdir.

Silinme gibi bir durum yok bence forumu kullanmayı bilmiyorsunuz konunuz duruyor şuan ,sistemsel bir hata olmuştur konunuzu yazarken farklı yerde yazip kopyala yapıştır yapmanız daha sağlıklı olacaktır banlanmalik bir durum yok forumu cok yanlış tanimissiniz. 

Screenshot_20190615-215221~2.png

Enesrx, 51 dakika önce yazdı:

Pheidole türünün bakımını sabit bilgilerle ve kendi yorumlarımla yazıyordum.Yanlışlıkla sabit bilgileri yazamadan içeriği yolladım(o sıra adminler silmiş)Tabii ben bunu uzun uzun yazdıktan sonra düzenleden kaydete basınca anladım.Uçuş değerlerini tek tek yazmıştım.Hobidaşlarımın tespitleri de vardı.Yani ne diyeyim ki banlansam da umrumda olmayacak şu saatten sonra.Buarada "Forumumuza hoşgeldiniz. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz. Forumdan daha iyi faydalanabilmek için üye olabilirsiniz. Keyifli Forumlar..!!  " hiç samimi gelmedi :D

Silinen birşey yok. Ayrıca her türlü bilgiye her zaman açığız.

Samimi gelmeyen bir durum var ise de o size bağlı. Ben ve arkadaşlarımın bir çoğu burada bir aile gibiyiz. Bir çok dost edindik ve edinmeye devam ediyoruz. Gelene de kapımız her zaman açık. Keyifli forumlar dilerim 

• Like 6

Tamam hocam bu konuyu silebilir

CyBeRr, 15.06.2019 - 23:27 yazdı:

Silinen birşey yok. Ayrıca her türlü bilgiye her zaman açığız.

Samimi gelmeyen bir durum var ise de o size bağlı. Ben ve arkadaşlarımın bir çoğu burada bir aile gibiyiz. Bir çok dost edindik ve edinmeye devam ediyoruz. Gelene de kapımız her zaman açık. Keyifli forumlar dilerim 

misiniz?

İnternette surf yaparken aklıma geldi bu forum.Hesabıma giriş yaptım ve şuan büyük bi' hata yaptığımı farkettim,özür dileyerek bu foruma geri dönüyorum.

Ayriyeten kendimi hobide çokça geliştirdiğimi belirteyim.Günlük veya bilgilendirici postlarla geri döneceğim.

• Like 2

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.