Jump to content
akif46

Karıncanın Türünü Nedir Acil Yardım ?

Önerilen İletiler

RecepBaran, 9 dakika önce yazdı:

Nasıl soru soruyor sunuz?

Soruda bir yanlışlık görmedim, soruyu anlamadiginizdanmi boyle bir yorum yaptınız onuda anlamadım, gayet açık kralicenin türünü öğrenmek istemiş arkadaş.

Bu tür hakkında pek bilgim yok bilen kişiler yardımcı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bino007, 1 dakika önce yazdı:

Soruda bir yanlışlık görmedim, soruyu anlamadiginizdanmi boyle bir yorum yaptınız onuda anlamadım, gayet açık kralicenin türünü öğrenmek istemiş arkadaş.

Bu tür hakkında pek bilgim yok bilen kişiler yardımcı olacaktır.

Ben siteye yeni geldim sling tarantula nereden bulabilirim diye soru sormak istedim ama soru nasıl soracağımı bulamadım ve sormak istedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RecepBaran, 40 dakika önce yazdı:

Ben siteye yeni geldim sling tarantula nereden bulabilirim diye soru sormak istedim ama soru nasıl soracağımı bulamadım ve sormak istedim 

Video yardımcı olacaktır 🙂 hoşgeldiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akif46, 7 saat önce yazdı:

Merhaba bu karıncanın türünü bulamadım yardım edermisiniz not: çok küçük bir tür

IMG_20190617_163744.jpg

IMG_20190617_163741.jpg

IMG_20190617_163731.jpg

IMG_20190617_163727.jpg

IMG_20190617_163721.jpg

Solenopsis fugax diye düşünüyorum. Siz yine de internetten kraliçe görselleri ile kraliçenizi karşılaştırın. 

Keyifli forumlar! 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ThetHaler, 19 saat önce yazdı:

Solenopsis fugax diye düşünüyorum. Siz yine de internetten kraliçe görselleri ile kraliçenizi karşılaştırın. 

Keyifli forumlar! 

Solepnosis fugax Almanyada ve Amerika kıtasında bulunuyor bunu söyleyenler karınca çiftliğimdede vardı görüntü benziyor ama solepnosis fugax değil bu hatta solepnosis türünün hiç bir türü Türkiyede yok bu tetrimorium caespatium

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ThetHaler, 20 saat önce yazdı:

Keyifli forumlar! 

Pardon türkiyede bulunuyormuş daha önce şurada görmemiştim bilgi öyle kalmış http://www.antwiki.org/wiki/Turkey karınca çiftliğimde hatta tartışma olmuştu solepnosis diyen arkadaş haklıymış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre Günsan, 22 saat önce yazdı:

formica caespitummu :D öyle bir türmü var hocam :DDD 

Tetrimorium tür + caespatium alt tür kafa gitmiş pardon öncekine yazarken formica vardı onda 

tarihinde BÖCEK_REİS_ADAMDIR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BÖCEK_REİS_ADAMDIR, 33 dakika önce yazdı:

Solepnosis fugax Almanyada ve Amerika kıtasında bulunuyor bunu söyleyenler karınca çiftliğimdede vardı görüntü benziyor ama solepnosis fugax değil bu hatta solepnosis türünün hiç bir türü Türkiyede yok bu tetrimorium caespatium

egzotik hobi adlı karınca kanalı hakimiyet savaşları adlı videosunda göstermişti. yok denilemez ama çok nadir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.