Jump to content
RecepBaran

L2 Sling Tarantula Satan Varmı?

Önerilen İletiler

Tarantula hobisine başlamak istiyorum ilk hobim olacak ve bu tarantulayı en küçüklükten yani L2 den alıp büyümesini gözlemlemek istiyorum L2 mümkünse yer türü bildiğim kadarıyla yer türlerinin bakımı daha kolay türü smithi veya yeni başlayacağım için uygun bir tür satın almak istiyorum satan varsa fiyatını ve türünü yazabilirse sevinirim satan yoksada L2 sling tarantula fiyatlarını yazarsa çok sevinirim ilk hobim olacağı için çok heyecanlıyım ilgilenirseniz çok sağolun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söyleyebileceğimiz birşey yok 60 liraya da bulabileceğiniz türler var iken 250 liraya bulacağınız türler de var.Kabuk evresinden çok kafanızda bir kaç tür belirlemenizi tavsiye ederim.Smithi güzeldir ancak yavaş büyür açıkçası sıkıcı bir türdür biraz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bomontii1, Şimdi yazdı:

Söyleyebileceğimiz birşey yok 60 liraya da bulabileceğiniz türler var iken 250 liraya bulacağınız türler de var.Kabuk evresinden çok kafanızda bir kaç tür belirlemenizi tavsiye ederim.Smithi güzeldir ancak yavaş büyür açıkçası sıkıcı bir türdür biraz.

Smith düşündüm aslında bakımı kolay bir tür istiyorum ağaç türünden Metallica ya hayranım ama ağaç türü zor diyorlar yer türü güzel ve fazla pahalı olmayan bir tür önerebilme şansınız varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RecepBaran, Şimdi yazdı:

Smith düşündüm aslında bakımı kolay bir tür istiyorum ağaç türünden Metallica ya hayranım ama ağaç türü zor diyorlar yer türü güzel ve fazla pahalı olmayan bir tür önerebilme şansınız varmı?

Lasiodora Parahybana ve A.Geniculata öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bomontii1, 5 dakika önce yazdı:

Lasiodora Parahybana ve A.Geniculata öneririm

Parahybana ve gebiculata l2 satan buldum 70 TL'ye sizce iyi midir ben internette baktım ikisinde gorseline hoşuma da gitti sizce hangisini alayım ?

tarihinde RecepBaran tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RecepBaran, 9 dakika önce yazdı:

Parahybana ve gebiculata l2 satan buldum 70 TL'ye sizce iyi midir ben internette baktım ikisinde gorseline hoşuma da gitti sizce hangisini alayım ?

Satıcıları tanımıyorum canlı fiyatları uygun gerisi sizin zevkinize kalmış. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bomontii1, Şimdi yazdı:

Satıcıları tanımıyorum canlı fiyatları uygun gerisi sizin zevkinize kalmış. 

İlgilendiğiniz için çok sağolun ilk hobim ve çok heyecanlıyım bana yardım eden herkese çok minnettarım🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.