Jump to content
TrolFather

Bu Pinkydd Bi Sıkıntı Mı Var

Önerilen İletiler

Peki dondurulmuş yem almak için önerisi olan var mı engin abiyi bilen vardır mutlaka bu sefer baya az kuru buz koymuşlardı aldığımda kargoyu çoğu yumuşaktı farelerin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben donmuş pinky kargoluyorum isterseniz iletişime geçebilirsiniz.0531 520 6845. Buzu açılan fareyi canlınıza vermenizi tavsiye etmem. Dolaptan et çıkarmaya benzer bu iş. Çözüldükten sonra ya kullanırsın ya çöptür. tekrar tekrar donduramazsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TrolFather, 7 saat önce yazdı:

Peki dondurulmuş yem almak için önerisi olan var mı engin abiyi bilen vardır mutlaka bu sefer baya az kuru buz koymuşlardı aldığımda kargoyu çoğu yumuşaktı farelerin 

Engin abi ile konuştun mu bu konuyu? Konuşmanda fayda var düzgün bir esnaftır eğer sorun onlarda ise kargo sorunu geç alma vs yoksa telafisini mutlaka yapar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmyildiz, 3 saat önce yazdı:

Engin abi ile konuştun mu bu konuyu? Konuşmanda fayda var düzgün bir esnaftır eğer sorun onlarda ise kargo sorunu geç alma vs yoksa telafisini mutlaka yapar.

Konuşmadım açıkçası çekindim biraz ne yapıcağımı bilemedim her zamanki gibi eve kargolatmıştım şubeye falan kargolatmamı önerir misiniz gidiyim alıyım (buzlar ilk seferine göre fazla azdı tüm gün arabada kalmış olsa bile o kadar erir mi ki geçte gelmemişti kargo kuru buzda o kadar hızlı eriyecek basit bişey değil sanırım) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TrolFather, 33 dakika önce yazdı:

Konuşmadım açıkçası çekindim biraz ne yapıcağımı bilemedim her zamanki gibi eve kargolatmıştım şubeye falan kargolatmamı önerir misiniz gidiyim alıyım (buzlar ilk seferine göre fazla azdı tüm gün arabada kalmış olsa bile o kadar erir mi ki geçte gelmemişti kargo kuru buzda o kadar hızlı eriyecek basit bişey değil sanırım) 

Ben şahsen her seferine şubeden teslim istiyorum Engin abiden çünkü; kargo dağıtıma çıkıp teslimatta geç kaldığı zaman buzlar eriyip uçabilir ve soğuk zincir bozulabilir. Şubeye gelir gelmez bizzat gidip almakta ve buzluğunuza yerleştirmekte fayda var. Engin bey daha önce de söylediğim gibi işinde tecrübeli ve dürüst bir esnaftır. Hata kendi hatası ise mutlaka telafi eder. Hata sizin ile ilgili ise bile yardımcı olur bir sonraki siparişlerinizde. Böyle durumlarda mutlaka tedarikçiler ile çekinmeden iletişim kurun sonuçta belli ücret karşılığında bir hizmet alıyorsunuz alışveriş yapıyorsunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmyildiz, 23 dakika önce yazdı:

Ben şahsen her seferine şubeden teslim istiyorum Engin abiden çünkü; kargo dağıtıma çıkıp teslimatta geç kaldığı zaman buzlar eriyip uçabilir ve soğuk zincir bozulabilir. Şubeye gelir gelmez bizzat gidip almakta ve buzluğunuza yerleştirmekte fayda var. Engin bey daha önce de söylediğim gibi işinde tecrübeli ve dürüst bir esnaftır. Hata kendi hatası ise mutlaka telafi eder. Hata sizin ile ilgili ise bile yardımcı olur bir sonraki siparişlerinizde. Böyle durumlarda mutlaka tedarikçiler ile çekinmeden iletişim kurun sonuçta belli ücret karşılığında bir hizmet alıyorsunuz alışveriş yapıyorsunuz.

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.