Jump to content
Shaco

Kalsiyum,multivitamin,termometre,higrometre İhtiyacım

Önerilen İletiler

Arkadaşlar Merhaba, Yakın Zamanda Crested Sahipleneceğim.Her Şeyi Ayarlamıştım Fakat Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı. Kalsiyumları(D3'lü,D3'süz) ,Multivitaminleri,Termometreyi,Higrometreyi,Repashy Crested Gecko'yu "Exoticpet" den Alıcaktım Fakat Bugün Öğrendim Ki Hiçbiri Kalmamış Satmak İsteyenler Bana Ulaşabilir Mi 

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar Merhaba, Yakın Zamanda Crested Sahipleneceğim.Her Şeyi Ayarlamıştım Fakat Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı. Kalsiyumları(D3'lü,D3'süz) ,Multivitaminleri,Termometreyi,Higrometreyi,Repashy Crested Gecko'yu "Exoticpet" den Alıcaktım Fakat Bugün Öğrendim Ki Hiçbiri Kalmamış Satmak İsteyenler Bana Ulaşabilir Mi 
Teşekkürler
D3'süz kalsiyum zorunlu değil.

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArboRealist, Şimdi yazdı:

D3'süz kalsiyum zorunlu değil.

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biliyorum Ama Zararı Da Yok Sonuçta :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veya Bu Gibi Malzemeleri Nereden Temin Ettiğinizi De Yazabilirsiniz,Yardımcı Olursunuz Teşekkürler

tarihinde Crested tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kruelxx, 46 dakika önce yazdı:

Ben bizim city petshoptan alıyorum googlea yazarsan n11 ve hepsiburada sayfaları çıkıyor.

Dediğiniz Yere Baktım Fakat Multivitamin Dışında Hiçbir şey Bulamadım.

tarihinde Crested tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

N11'de bizimcitypetshop'a bakarken karşıma çıktı deneyen hiç oldu mu bana biraz fiyatlar fazla düşük geldi. Ayrıca bunlar crestedlar için olur mu? Çünkü bulamazsam son çare bunlara başvurayım? 

Screenshot_20190708-183418.jpg

Screenshot_20190708-183354.jpg

Screenshot_20190708-183343.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Crested, 1 dakika önce yazdı:

N11'de bizimcitypetshop'a bakarken karşıma çıktı deneyen hiç oldu mu bana biraz fiyatlar fazla düşük geldi. Ayrıca bunlar crestedlar için olur mu? Çünkü bulamazsam son çare bunlara başvurayım? 

Screenshot_20190708-183418.jpg

Screenshot_20190708-183354.jpg

Screenshot_20190708-183343.jpg

Bu ürünlerin içeriği tam olarak bilinmediği için tavsiye edilmediğini okumuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kruelxx, Bir saat önce yazdı:

Bu ürünlerin içeriği tam olarak bilinmediği için tavsiye edilmediğini okumuştum.

Ben zor durumda kaldığım için aldım yarın gelecek bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
teknekafasi, 4 saat önce yazdı:

Ben zor durumda kaldığım için aldım yarın gelecek bakalım

Keşke almasaydın ben de almıştım daha önce fakat cesaret edemeyip kullanmadım sana gönderirdim d3 süz vardı bende pek önerilmiyor bu içeriği tam bilinmediğinden.Yanlışım olabilir sanırım kullanan arkadaşlar vardı bu arada d3 süz kalsiyum tozunu kendin de yapabilirsin fakat exoterra vs. gibi olmaz ve zahmetli bir iş.Bekle biraz zaman zaman olmayabiliyor kal. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Crested gecko, 1 dakika önce yazdı:

Keşke almasaydın ben de almıştım daha önce fakat cesaret edemeyip kullanmadım sana gönderirdim d3 süz vardı bende pek önerilmiyor bu içeriği tam bilinmediğinden.Yanlışım olabilir sanırım kullanan arkadaşlar vardı bu arada d3 süz kalsiyum tozunu kendin de yapabilirsin fakat exoterra vs. gibi olmaz ve zahmetli bir iş.Bekle biraz zaman zaman olmayabiliyor kal. 

D3lü aldım mecburdum :(

tarihinde teknekafasi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
teknekafasi, 1 dakika önce yazdı:

D3lü 

D3lü aldım mecburdum :(

:( 

Bu arada nimomed sh-109 kullanabilirsin hem nem hem sıcaklık ölçer 

bence repashy bulmaya yoğunlaş gerçekten uğraştırabiliyor bulmak ve canlıyı aldın mı ki neden bu kadar acele ettin : )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Crested gecko, 17 dakika önce yazdı:

bence repashy bulmaya yoğunlaş gerçekten uğraştırabiliyor bulmak ve canlıyı aldın mı ki neden bu kadar acele ettin : )

(Edit)

İkinizin de fotosu aynıymış kafam karıştı pardon :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Crested gecko, 8 saat önce yazdı:

Şuan Almadım 10 Gün Sonra Gelicek Her Şeyi Hesaplamıştım Fakat Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı Diyebilirim Sürüngen Pazarındaki Malzeme İlanı Geçersizmiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Crested gecko, 9 saat önce yazdı:
Crested, 1 saat önce yazdı:

Şuan Almadım 10 Gün Sonra Gelicek Her Şeyi Hesaplamıştım Fakat Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı Diyebilirim Sürüngen Pazarındaki Malzeme İlanı Geçersizmiş

Hepsi geçersiz hiç yok bu var ama ben olsam almazdım 130 TL kazık https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/exo-terra-calcium-d3-surungen-kalsiyumu-448865107?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=184419640763&utm_term=42073218473&ga_prodid=448865107&ga_merchantid=132656272&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjw9pDpBRCkARIsAOzRziuaJcuEVf6iYhKfdaaHiI1XxuZkhotPxUudEIAtpu6asnfeyjmvOKUaAhH0EALw_wcB

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.