Jump to content
chucky

CHUCKY VE GELİNİ SİZLERLEEE

Önerilen İletiler

aynen oyle valla abı buyuk sans sayende yenı bı turle tanısmıs olcam CyBeRr ve sana tesekurler abı sımdı den :D

Rica ederim ne demek. daha ne türlerle tanıştırcam seni.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen oyle valla abı buyuk sans sayende yenı bı turle tanısmıs olcam CyBeRr ve sana tesekurler abı sımdı den :D

Rica ederim ne demek. daha ne türlerle tanıştırcam seni.

ins abi bakalım bunun ustesınden gelıyım de bı yavas yavas :D:D:D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dişileri 1 yaşından önce çiftleştirmek, hatta yumurtlatmak sağlığına zararlı denir. 5 ay daha beklemeniz lazım yani. Hoş, bence "akraba-evliliği" hiç olmasa daha iyi.  :sigara:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan ilk yavru çıkalı 10 gün sonra 9 ay olacak. Ortalama 1 ay içerisinde çıktılar. Yani en kötü ihtimalle şuan 8 aylıklar ilk partiden çıkan yavrular. Ben de 12 aydan önce çiftleştirme önermiyorum sıkıntı olabilir Dişi için. Ilk yavrulardan çiftleşme sonucu yumurta alanlar da oldu ama dediğim gibi 12 aydan sonra daha sağlıklı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan ilk yavru çıkalı 10 gün sonra 9 ay olacak. Ortalama 1 ay içerisinde çıktılar. Yani en kötü ihtimalle şuan 8 aylıklar ilk partiden çıkan yavrular. Ben de 12 aydan önce çiftleştirme önermiyorum sıkıntı olabilir Dişi için. Ilk yavrulardan çiftleşme sonucu yumurta alanlar da oldu ama dediğim gibi 12 aydan sonra daha sağlıklı olur

TAMAM DIR KAAN COK TESEKURLER YARDIMLARIN ICIN SAYENDE YENI DUYGULARA YELKEN ACIYORUZZ :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chucky ve gelını sızlerle ılk bulusmaa bundan sonra kı hazırlıklarım ne olmalı onerılerınıze acıgızz arkadaslar :aşk: :aşk: :hatch: :hatch:

kJ1yrr.jpg

vRQvzp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.