Jump to content
RecepBaran

L2 Lasidora Parahybana Mikro Un Kurdu Yemiyor

Önerilen İletiler

RecepBaran, 9 saat önce yazdı:

L2 Lasidora parahybana mikro un kurdundan korkuyo kaçıyo neden

Merhabalar,

Canlı henüz yeni mi elinize geçti? Uzun bir yolculuktan sonra genelde 1-2 gün kendi haline bırakın eğer durum bu şekilde geliştiyse. 

Eğer canlının sahiplenme durumu henüz gerçekleşmemiş ise, uzun süredir sizde olup beslediğiniz bir canlı ise ve un kurdu yemiyorsa un kurdunu besleme maşası ile 2'ye bölün veya az da olsa hareket edebilecek şekilde yemi arka bölümünden yaraların, bir süre sonra yemin üstünde olduğunu göreceksinizdir. Bu işlemi yapın kendi haline bırakın. Karanlık ve sessiz bir yerde yaşamasına da özen gösterin. Veya saklanıp güvende hissedebileceği bir yer de yapabilirsiniz. Ceviz kabuğu vs. 
Konu devamında bizi de bilgilendirin lasiodora hakkında. :)

iyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tron, 8 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Canlı henüz yeni mi elinize geçti? Uzun bir yolculuktan sonra genelde 1-2 gün kendi haline bırakın eğer durum bu şekilde geliştiyse. 

Eğer canlının sahiplenme durumu henüz gerçekleşmemiş ise, uzun süredir sizde olup beslediğiniz bir canlı ise ve un kurdu yemiyorsa un kurdunu besleme maşası ile 2'ye bölün veya az da olsa hareket edebilecek şekilde yemi arka bölümünden yaraların, bir süre sonra yemin üstünde olduğunu göreceksinizdir. Bu işlemi yapın kendi haline bırakın. Karanlık ve sessiz bir yerde yaşamasına da özen gösterin. Veya saklanıp güvende hissedebileceği bir yer de yapabilirsiniz. Ceviz kabuğu vs. 

iyi günler.

Saolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tron, 19.07.2019 - 01:39 yazdı:

Merhabalar,

iyi günler.

Hocam bekledim bayadir yem verdim yemedi bu sabah kabuk atmış yardımcınız için teşekkürler l3 oldu çok mutluyum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RecepBaran, 22.07.2019 - 12:29 yazdı:

Hocam bekledim bayadir yem verdim yemedi bu sabah kabuk atmış yardımcınız için teşekkürler l3 oldu çok mutluyum.

Hadi hayırlı olsun. Takıldığınız başka konular olursa bu konu üzerinden yardım alabilirsiniz. İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RecepBaran, 22.07.2019 - 12:29 yazdı:

Demek ki kabuk dönemine girdiği için yemiyormuş yaklaşık 5-6 gün sonra yem vermeyi deneyebilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.