Jump to content
RecepBaran

L3 Lp Aldım 2 Haftadır Bişey Yemiyo

Önerilen İletiler

L3 Lasidora parahybana aldım ama aldığından beri hiç bişey yemedi kabuk attı 3 gün önce ama hala yemiyor yardım edin strestede olamaz dolabın içinde sessiz ve karanlık bir ortamda duruyor nemlendirmesini yapıyorum ama yemiyor un kurtlarıda onun boyuna göre ama kaçıyo yemden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle canlı yoldan geldiği için zaten bir hafta yerine alışması için zaman verilmeliydi, daha sonrada kabukta olduğu için yemden kesilmiş.

Kabuk attıktan sonrada beslemeden önce bir hafta beklemek gerekiyor zaten yem vermemelisiniz.

Tavsiyem bir hafta hiç rahatsız etmemeniz yönünde, daha sonra yeniden beslemeyi deneyebilirsiniz.

Olmadı kurdu bir kaç gün kabın içinde bırakabilirsiniz, kendi bulup yiyebilir.

Ayrıca canlının yaşam alanının resmini de eklerseniz iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RecepBaran, 15 saat önce yazdı:

L3 Lasidora parahybana aldım ama aldığından beri hiç bişey yemedi kabuk attı 3 gün önce ama hala yemiyor yardım edin strestede olamaz dolabın içinde sessiz ve karanlık bir ortamda duruyor nemlendirmesini yapıyorum ama yemiyor un kurtlarıda onun boyuna göre ama kaçıyo yemden

Kabuk attıktan 3 gün sonra yem vermek nedir ben anlamadım? Hiç mi araştırma yapmadınız acaba yeni kabuk atan tarantulanın dişleri yumuşaktır daha. Yeme refleks olarak bile atlasa dişini kaybetmesi sonucunda birdaha ki kabuk atmasına kadar birşey yiyemez buda ölüm demek. Bunun haricinde kurt kapta beklemez toprağın altına girip öldüğü halde mite yapabilir canlının yem yediğini gözlerinizle görmeniz gerek kabuk atma öncesi yaklaşık 2 hafta canlının yem yememesi normal kabuk attıktan sonra da 2 hafta yemek yememesi normal en iyisi 2 hafta ellemeyin fazla nem yapmayın ve hayvanı dürtmeyin iyi hobiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wendora35, 29 dakika önce yazdı:

Kabuk attıktan 3 gün sonra yem vermek nedir ben anlamadım? Hiç mi araştırma yapmadınız acaba yeni kabuk atan tarantulanın dişleri yumuşaktır daha. Yeme refleks olarak bile atlasa dişini kaybetmesi sonucunda birdaha ki kabuk atmasına kadar birşey yiyemez buda ölüm demek. Bunun haricinde kurt kapta beklemez toprağın altına girip öldüğü halde mite yapabilir canlının yem yediğini gözlerinizle görmeniz gerek kabuk atma öncesi yaklaşık 2 hafta canlının yem yememesi normal kabuk attıktan sonra da 2 hafta yemek yememesi normal en iyisi 2 hafta ellemeyin fazla nem yapmayın ve hayvanı dürtmeyin iyi hobiler

Pardonda canlı l12 filan değil l3 ve nerde okursan okuyayım l3 için 3-4 gün beklemek yeterli denildi bu durumda bu yazılanları o kişilerde anlatmak gerekli yardımınız için teşekkürler

tarihinde RecepBaran tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.