Jump to content
Shaco

Crested Geckom Yemiyor

Önerilen İletiler

Merhaba,Crested Gecko Almıştım Yaklaşık 3 Hafta Önce. Başta Hata Yapıp 30x30x45 Tanka Geçirdim. Sadece Mama Yedi. Sonra Da Daha Küçük 20x20x15 Bi Saklama Kabına Geçirdim Artık Hiç Yemiyor(Yaklaşık 1 Hafta Oldu).Burnundan Mama Yedirebiliyorum Sadece Ve Geckom Şuanlık 8 Santim Civarı(3 Aylık Ve Kuyrukla Beraber). Tatile Gidip Dönmemle Dubiaların Kabında Mantar Olması Ve Cırcırın da Yemlerinin Nemle Kalıplaşmasından Dolayı Böcek Tozuna Dönmeyi Düşünüyorum. Ankaracanlıyemden Un kurdu tozu Ve antalyaçekirgeden Locust tozu Alıcam. Mantar konusunda napmamı önerirsiniz Dubialarda mantar kapmış Mıdır. Sadece Böcek Tozlu Mamaya Girmeli Miyim. Canlının İştahını Nasıl Getirebilirim. Bulabilsem Repashy ve ya Pangea Gibi Hazır Mamalardan Alıcağım. Satan Varsa Bana Ulaşabilir. Canlının Büyümesinde Proteinin Önemli Rol Oynadığını Biliyorum Ama Yediremiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arowana heco, 3 saat önce yazdı:

Vereceğin canlı yemi biraz ez tam öldürme, sıvısı çıksın. Cımbızla sıvısının akan tarafından burnuna götür, bu yöntemle yedirebilirsin diye düşünüyorum. 

Cırcırla deneyeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arowana heco, 19.08.2019 - 10:05 yazdı:

Tamam o zaman, circirla bir deneyin bakalim kabul edicek mi? 

Yazmayı Unuttum Ama Cırcırı Da Dediğiniz Yöntemle Denedim Yemedi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün elime tepki verdi Teraryumun dışından elimi gördü odaklandı elime saldırmaya çalıştı. Çok mutlu oldum. Yarın dubia sipariş edeceğim tekrardan. Aynı performansı dubia da da bekliyoruz. Neyi yanlış yaptım anlamadım ama 1,5 ayda mı alışır hayvan. Perşembe günü aynı performansı bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alışma süreci 1-1,5 ay sürebilir. Teraryumu yavru crestedlara uygun yapıp gerekli şartları sağlarsanız alışacaktır.

Aşağıda daha önce açtığım bir konu var bakabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsini Uyguladım Tabiki. Yememişti Ben de Boşa Uğraşıyorum Diyip Dubiaları Cırcırları Un Kurtlarını Bırakmıştım. Bi kaç gün önce elime tepki verdi. Dubia sipariş ettim yer umarım

CyBeRr, 6 dakika önce yazdı:

Alışma süreci 1-1,5 ay sürebilir. Teraryumu yavru crestedlara uygun yapıp gerekli şartları sağlarsanız alışacaktır.

Aşağıda daha önce açtığım bir konu var bakabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.