Jump to content
EsadBuba

Bu Durum Normal Mi?

Önerilen İletiler

Kraliçe karıncam 17 Temmuzda yumurtlamaya başladı. O günden beri hâlâ aynı test tüpündeki su yarıdan daha aza düştü yumurtlarda sorun yok haftada 1 kez bakıyorum kraliçe streste değil sizce sebebi nedir? (Tür Tetramorium)

image.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kraliçe karıncam 17 Temmuzda yumurtlamaya başladı. O günden beri hâlâ aynı test tüpündeki su yarıdan daha aza düştü yumurtlarda sorun yok haftada 1 kez bakıyorum kraliçe streste değil sizce sebebi nedir? (Tür Tetramorium)
image.thumb.jpeg.90bc8bc0354d4e1d69bea19598d01c53.jpeg
Eğer yumurtalarin hepsi hala 1. Evrede ise kraliçe döllenmemiş olabilir

SM-A205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardasezgin0110, 8 saat önce yazdı:

Eğer yumurtalarin hepsi hala 1. Evrede ise kraliçe döllenmemiş olabilir

SM-A205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozaman ne yapayım doğaya mı salayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanatları yok doğaya salsanda fazla barınamaz döllenemez yem olur biraz şekerli su koy tüpe berki cok eneji harcadi ise yorgun düşmüş olabilir bu nedenle işçi üretimi yapamıyorda olabilir tabi bunlar varsayım ama şekerli suyu bi dene normalde tavsiye edilmez ama seninki farkli bir durumda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BiGqUaKe, 54 dakika önce yazdı:

Kanatları yok doğaya salsanda fazla barınamaz döllenemez yem olur biraz şekerli su koy tüpe berki cok eneji harcadi ise yorgun düşmüş olabilir bu nedenle işçi üretimi yapamıyorda olabilir tabi bunlar varsayım ama şekerli suyu bi dene normalde tavsiye edilmez ama seninki farkli bir durumda.

Ben elimin ayarına güvenmiyorum şırıngayla hayvanı öldürebilirim başka Nasıl verebilirim şekerli su 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EsadBuba, 8 dakika önce yazdı:

Ben elimin ayarına güvenmiyorum şırıngayla hayvanı öldürebilirim başka Nasıl verebilirim şekerli su 

kürdan ile tüpe deydirip birikinti yapa bilirsin genelde böyle yapılır zaten siringa cok tehlikeli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BiGqUaKe, 20 Ağustos 2019 - 13:46 yazdı:

kürdan ile tüpe deydirip birikinti yapa bilirsin genelde böyle yapılır zaten siringa cok tehlikeli

Evet verdim şimdi bekleyecek miyim sadece haftaya yine vereyim mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EsadBuba, 38 dakika önce yazdı:

Evet verdim şimdi bekleyecek miyim sadece haftaya yine vereyim mi

verdi isen dahada bakma hic 10 15 gün koy kimsenın dokunamıcagı salayamıcağı biyere .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BiGqUaKe, 11 dakika önce yazdı:

döllenmemiş olma ihtimal bence sıfır bu nedenle şeffaf kırmızı çiltlik ile bir tüpe kılıf yapın onun arkasından kraliceyyi takip edin .

PVC Kağıt?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BiGqUaKe, 2 saat önce yazdı:

döllenmemiş olma ihtimal bence sıfır bu nedenle şeffaf kırmızı çiltlik ile bir tüpe kılıf yapın onun arkasından kraliceyyi takip edin .

Az önce dışarıda kanatsız Messor kraliçe karınca buldum onu tüpe koydum tüpten kaçmak istiyor herhalde stresli üstünü siyah bi karton ile örttüm bekleyeceğim hatta şimdi kırtasiyeye gidip pvc kağıt alayım üstünü onla kapatırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKasap, 1 saat önce yazdı:

Aynı durum benim Tetramorium Caespitum'da var bir buçuk ay oldu bulalı.Yumurtladı ancak hala aynı boyuttalar.

Bugün yürüyüşe çıktım bir sürü messor structor buldum yağmurlardan sonra bi çık gez istersen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EsadBuba, 19 dakika önce yazdı:

Bugün yürüyüşe çıktım bir sürü messor structor buldum yağmurlardan sonra bi çık gez istersen

9 adet işçili kolonim var.Şansıma marketten dönerken buldum bir tane messor st. .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.