Jump to content
Absolution

Heterometrus Petersii Fiyat Aralığı Nedir ?

Önerilen İletiler

merhabalar arkadaşlar, bir arkadaşım birini önerdi konuştuk filan Heterometrus petersii var kendisinde sling l2 kadar boyutu 25 kuruş kadar  fiyatına 550 tl dedi bana çok fazla geldi tamam bur da yok o tür asya dan geliyor tamam da sling için çok çok fazla değil mi sizlere danışmak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Absolution, 7 saat önce yazdı:

merhabalar arkadaşlar, bir arkadaşım birini önerdi konuştuk filan Heterometrus petersii var kendisinde sling l2 kadar boyutu 25 kuruş kadar  fiyatına 550 tl dedi bana çok fazla geldi tamam bur da yok o tür asya dan geliyor tamam da sling için çok çok fazla değil mi sizlere danışmak istedim

Bu türü bilmemde l1 i 2600 tl olan sling tarantula gordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamam ama bu tarantula değil akrep birde bu tür 30 yıldır piyasada var ondan şüpheye düştüm saçma geldi tarantulalarda genelde yeni keşfedilen hobiye yeni girmiş türler pahalı oluyor baya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Absolution, 1 saat önce yazdı:

tamam ama bu tarantula değil akrep birde bu tür 30 yıldır piyasada var ondan şüpheye düştüm saçma geldi tarantulalarda genelde yeni keşfedilen hobiye yeni girmiş türler pahalı oluyor baya

L2 görünce aklıma ilk tarantula geldi 😂😂 petersiymis pardon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Absolution, 26.08.2019 - 13:30 yazdı:

aldınızmı acaba fiyat neymiş ?

• Confused 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.