Jump to content
Mr. Gold

Chromatopelma Cyaneopubescens Fiyatları Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Önerilen İletiler

Yeni başlıycam tarantula beslemeye ve bu türü besliycem bir iki yerde fiyat araştırması yaptım uçuk geldi bana 800-900 falan o civardalar adultları. Daha ufak alsam fiyatları düşüyor mu? Ayrıca sling mi almalıyım yoksa adult mu daha önce tarantula beslemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarantula hobisine yeni başlayacaksanız ve hiç deneyiminiz yoksa lütfen önce forumdaki tüm başlıkları okuyunuz, anlayınız ve anlamadığınızı sorunuz. Bahsettiğiniz Chromatopelma cyaneopubescens ve Caribena versicolor bana göre başlangıç seviyesi değil orta seviyedir. Öncelikle 3 ila 6 ay kadar görece daha basit bakım koşullarına sahip türler ile deneyim kazanmanızı tavsiye ederim. Bence yer türü ile başlayın. Ağaç türlerinin ortam şartlarını dengede tutmak daha fazla özen ve beceri gerektiriyor. Örneğin ortamlarının nem dengesini iyi ayarlamak gerekiyor. Bu canlıları bırakıp bir iki ay şehir dışına çıkamayabilirsiniz. 

Seçim size ait. Bence yer türü ile başlayın. 

İyi hobiler. 

tarihinde LordPattis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.