Jump to content
RW07

Canlı Yem Morio Dubia Reptula Forum Üyelerine %20 Indirim

Recommended Posts

TAG'S Feeder Bugs & Reptiles olarak, kendi canlılarımız için özenle yetiştirdiğimiz canlı yemlerin fazlasını sizlerle paylaşalım istedik. Böylelikle sizlerin [çok değer verdiğiniz] evcil hayvanlarınızın da *iyi beslendiğinden emin olabilecektik.

“BEST FEEDER BUGS FOR YOUR PET” mottosuyla bu keyifli serüvene başlamış olduk.

Not. Özellikle esaret altında yaşayan canlılar için *iyi beslenme, takviyeler, ısı, uv, nem gibi faktörler hayati önem taşır.

*İyi beslenme ancak, hijyenik bir ortamda yetişen, iyi beslenen, sağlıklı, besin değeri yüksek canlı yemlerin tüketilmesiyle söz konusu olabilir.

C79B7345-9264-41ED-847D-9D5A25D6E354.jpeg

AED8907F-13D0-455A-AE1B-B75817C885A3.jpeg

2B10BF2C-7233-486F-8CC9-4079E91B52D8.jpeg

E55278C4-2998-480E-B0E1-9D7316EB5CE6.jpeg

Tags-prices-101019.jpg

• Like 1

Gittigidiyor üzerinden yapılan alışverişler için yaptığınız kampanya hâlâ geçerli mi? Dün o kadar sipariş verdim umarım geçerlidir 😅

Batuhan35, 5.11.2019 - 07:31 yazdı:

Gittigidiyor üzerinden yapılan alışverişler için yaptığınız kampanya hâlâ geçerli mi? Dün o kadar sipariş verdim umarım geçerlidir 😅

Gitti gidiyorda geçerli değil malesef çünkü site komisyon alıyo whatsaap hattımızda geçerli kampanya teşekkürler 

Reptula forum üyeleri sipariş verirken reptula20 kodunu söylerlerse %20 indirim ile alablicek ürünlerini.

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By arda_dolgun
      Merhabalar sizlere dubialar ve çeşitli canlı yemler için deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşacağım öncelikle Blaptica dubialar ile başlamak istedim.

Nasıl daha hızlı üremelerini sağlarız :

İlk önce dubialar da beslenme çok önemlidir iyi bir beslenme dubiaların üreme hızını etkiler benim önerim roach chow  ve havuç ile portakal diyeti bu besinler canlıyı daha sağlıklı bir hale getirir,ısı 32 dereceyi geçmemelidir,haftada birkere nemlendirme yaparsanız canlılarınız daha kolay kabuk atarlar ve daha hızlı büyürler,her zaman yem bulundurma dişiler için yararlıdır dişiler doğada yemek bulamadıklarında doğum yapmazlar bu yüzden dubailarınızın kabında ne kadar sık yem bulunursa dişi yumurtlamak için kendini daha rahat hisseder ve bu nedenle üreme hızı da artar,dubialarınızın kabında bolca saklanma alanı bulundurun yumurta kabı ve kağıt havlu kartonu çok işe yarar bunlar canlınızı rahat ve güvende hissettirir ve daha hızlı üreme elde edersiniz.

yem ve diyet:

Canlınızın beslenmesine dikkat etmeniz gerekir,roach chow çok önemli bir rol oynar eğer yanlış yapılmış bir roach chow  kullanırsanız canlılarınızda ölüm meydana gelir nedeni ise yüksek proteinden kaynaklanır bazı sürüngenler bu tarzda beslenmiş dubialar yerse sağlığında problemler meydana gelebilir sadece roach chow  kullanman iyi değildir en az haftada bir kere meyve veya sebze verilmelidir ama en önerilen havuç ile portakaldır hem üremede yardımı bulunur ve su ihtiyaçlarını da karşılamış olurlar.

NOT:
      daha bir sürü paylaşmak istediğim bilgiler var mesela evde nasıl roach chow  yapılır hem ucuz ve pahlı olarak yapım videosu yapabilirim isterseniz,beetle jelly yapımı ,cırcır böceği üretimi, bakımı ve yuva nasıl olaması gerektiği ile ilgili bilgiler,cırcır böceği için diyet yapımı ,çeşitli böcekler için diyet yapımı ile video ve fotoğraflı bilgiler paylaşabilirim bir çoğu kendi deneyimimdir bir kaçını da yurt dışındaki böcek bakıcılarıyla konuşarak öğrendim ve uyguladım.İstek gelirse hepsini yapabilirim umarım hepinize yardımcı olabilirim eğer yanlış bildiğim veya yanlışım varsa düzeltmekten çekinmeyin teşekkürler  .
    • By deaply
      Satılık 1000 orta boy ( 3 - 4 cm ) morio kurdu 250 tl 1000 adet stok alımında kargo bedeli bana aittir parça alımlarda alıcıya aittir.
      Yer : İzmir
      İletişim: Özelden telefon verebilirim.

• By erayyildiz58
      Merhaba,

6-7 aylık classic morph ball python ( Kraliyet Pitonu ) sahibiyim. Donmuş ve canlı fare ile besliyorum canlıyı, fakat bunun dışında tavuk yada et verebilir miyim?

Daha önce bu konuda tecrübesi olan var mı?

• By ____black_jack____
      Ankaracanlıyem Eren Çarkçı dan aldığım Dubia kolonisinin içinden bu arkadaşlardan çıktı. Kendisine fotoğrafları atıp sordum ama tek verdiği cevap "un kurdu böceği o" oldu.  Şekil itibariyle un kurtlarına çok benziyorlar ancak boyutları normal bir un kurdunun yaklaşık 3te biri kadar. Sling tarantulalar için ideal boydalar fakat genede bir bilgi sahibi olmadan canlılarıma vermek istemedim. Aranızda bu kurtlar hakkında bilgi sahibi olan biri beni aydınlatabilirse çok sevinirim. İyi forumlar.

WhatsApp Video 2019-10-26 at 17.27.33.mp4
      Sağdaki zamanında Antalyaçekirgeden aldığım un kurtlarından olan un kurdu böceği.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.