Jump to content
zeroraw

Yardım Abdomenindeki Durum

Recommended Posts

Smithimin ekledigim gorsellerdeki gibi abdomeninden sivi akiyor. Arastirdigim kadariyla ya dışkı yada abdomenin yirtilmasi ama hangisi emin değilim. Yirtilma ise ne yapmam gerekiyor yardimci olabilirseniz sevinirim. 

IMG_20191015_203308.jpg

IMG_20191015_194526.jpg

Bu yarık nasıl oluştu peki? Mağara yerine kullandığınız şeyin bir kısmı gözüküyor da sanırım keskin köşeleri var.

Eğer öyleyse tekrar aynı sorun başka canlılarda yaşanmaması adına düzeltmelisiniz.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Egmen23
      Merhaba Bizim Bahçede Sarı Yengeç Örümceği Kaynıyo Gelen Geçen Tüm Bal Arılarını Yiyorlar benim sorum ise Bi Yengeç Örümceğini Besleyebilirmiyim, yem kabul edermi ve besleyebilirsem alanı ve diĝer eşyaları ne olabilir? Ailem tarantulaya izin vermiyo Şimdiden Cevaplar İçin Teşekkürler İyi Forumlar ☺
    • By ____black_jack____
      Arkadaşlar tarantulam son kabuğundan bu yana garip davranışlar sergiliyor, son birkaç gündür ara ara bu şekilde parmak ucunda durup kalçasını dimdik havaya kaldırıp bekliyor. Yeni yetişkin olduğu için belki etrafına fenamon bırakıyordur diye tahmin yürütüyorum ama net bir bilgim yok. Sizce nedir, neden böyle yapıyor? Bilenler yazarsa sevinirim.

• By deaply
      WhatsApp Video 2020-06-24 at 11.49.45.mp4
    • By emre_._835
      Geçenlerde bu konu hakkında bir tartışmaya şahit oldum. İyi bir tartışma konusu olacağını düşünüyorum.
      EN ZEHİRLİ TARANTULA nedir??
    • By deaply
      Herkese iyi hobiler Versicolor türü tarantula aldım tarantulam hakkındaki detaylı bilgileri versicoloru aldığım arkadaştan ve diğer birkaç versi besliyen arkadaşlardan aldım fakat birçok kişide bakımı hakkında beni korkuttu mesela kötü bakım şartlarında direk ölebileceğini söyleyen , stresten direk ölebileceğini söyleyen çok hassas tür olduğunu söyleyen arkadaşlarımda oldu korktum açıkcası beni bilgilendirirseniz çok sevinirim aşağıdaki tüm yorumlarınızı dikkate alacağım özellikle versicolor hakkında bilgisi olanlar yazar ise çok sevinirim. Dip not: versim l4 olarak geldi ve bende l5 oldu yani bir kabuk attı fakat kabuğunu biraz sıkıntılı attı her zamanki gibi sabah kalkıp versimin kapağını açmıştım ve sarhoş gibi olduğunu gördüm dedim kesin ölücek bişeyi var halbuki kabuk hazırlığındaymış ama ben korktuğum için bayağı dürtmüştüm tarantulamı bacaklarını dürtüp yürütmeye çalıştım daha sonra kapağını kapatıp 30 dakika sonra baktığımda ise kabuk attığını görmüştüm yani kabuk atmadan 30 dakika önce versicolora bayağı dürttüm strese soktum ama kabuğunu başarıyla attı hiç bir sıkıntı olmadan sizce sıkıntı olurmu ilerde? cevapalrınız için teşekkürler.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.