Jump to content
Kadirefe

Tarantula Almaya Karar Verdim

Önerilen İletiler

Başlangıç için uygun L4 Chromatopelma Cyaneopubescens (sling) mecvut.

Tarantula üretmek zannetiğiniz kadar kolay değil, hele ki hobiye yeni başlayacak biri için hiç uygun değil...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaAtaogluu, 27 dakika önce yazdı:

Adama murinus mu öneriyorsun hobiye yeni başlayacak

Benimde ilk tarantulam hiç bi zorluk yaşamadım. Yeterince araştırırsa üstesinden gelincek bişry bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mr. Gold, 20 dakika önce yazdı:

Yakında ailem izin vermedi satıcam diye başlıkta açar ucuzdan alırız tarantulayı :D

Versicolor falan alsana ama sling olsun :D

Murinusla başlarsa olacağı o 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben CC ile başladım ki en doğru tercihlerden biri bence. Tipik tarantula özelliklerini taşıyor. Saklanmıyor , ağ yapıyor , renkli.Daha sonra barachypelma aldım, 2 hafta boyunca yeme gelmedi sonra kabuk attı şimdi gayet iştahlı yeme geliyor. Bu hobi biraz sabır işi. Balık gibi her yem atışında yeme gelmez hareket etmez.Sabır etmeyi bilmiyorsan hiç tarantula beslemeyeceksin. Çoğu zaman attığım canlıya atak yapmıyor canlılar bir gün bakıyorum ağzında geziyor.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Teemo, 5 saat önce yazdı:

Ben CC ile başladım ki en doğru tercihlerden biri bence. Tipik tarantula özelliklerini taşıyor. Saklanmıyor , ağ yapıyor , renkli.Daha sonra barachypelma aldım, 2 hafta boyunca yeme gelmedi sonra kabuk attı şimdi gayet iştahlı yeme geliyor. Bu hobi biraz sabır işi. Balık gibi her yem atışında yeme gelmez hareket etmez.Sabır etmeyi bilmiyorsan hiç tarantula beslemeyeceksin. Çoğu zaman attığım canlıya atak yapmıyor canlılar bir gün bakıyorum ağzında geziyor.  

başlangıç için sürekli brachypelma önerenleri de anlamıyorum. Cc ile başlayarak en doğru seçimi yapmışsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.