Jump to content
roll

Bu Kadar Yemesi Normal Mi

Önerilen İletiler

eskiden pange kullanıyodum paket bitince bidaha bulamadım bende başta zorlansakta muza geçiş yaptım ama kendisi bu kadar yiyor normal mi erkek yetişkin için bu kadar yemek

ve verebilceğim başka mama var mı böcek ne yaptoysam yediremedim bende en sonunda saygu duyup tamam dedim tozunu kullanıyorum.Öneriniz nedir ?at.thumb.JPG.27f027593cc5805517b37ca7b74a780f.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim yetiskin erkegim belki ondan daha bile az püre yiyodur.Milupa marka %99u muz olan püreyi daha çok sevdi kendi yaptigim muz püresine nazaran.Milupaya biraz bocek tozu ilave edip sulandirarak verdigimden beri pure yemesi artmaya basladi.Ayrica böcek konusunda un kurdunu biraz ezip özünü yalatmaya basla.Bunu 2-3 gün devam ettirirsen yemeye baslar diye dusunuyorum.Ben öyle yapmistim bocege alismasi icin ise yaramisti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.