Jump to content
EmirAlp

Crested Geckom Kaçtı

Önerilen İletiler

Ben dolabın arkasında, kalorifer borusuyla duvar arasında bulmuştum. Güzel saklanıyorlar. Öncelikle odanın kapısını kapat ve altına da bişeyler koy, en azından arama yapacağın alan küçülmüş olsun. Sonrası için yapacak bişey yok arayacaksın malesef. Odadaki eşyaları kontrol edip odadan çıkartarak aramak daha mantıklı oluyor genelde. Dolap,yatak gibi eşyaları çekerken sürüklememeni öneririm, tatsız bir nedeyim yaşamamak adına. Panik yapma genel durumu iyiyse 1-2 günde bir şey olmayacağını düşünüyorum ki bende sorun olmamıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmirAlp, 3 saat önce yazdı:

Crested geckom kaçtı ne yapmalıyım bütün videoları izledim ama canlım çok küçük olduğundan hiç biri işe yaramıyor ne yapmalıyım

Bende bir ara teraryumun altındaki boşlukta bulmuştum uzun süre aramadan sonra, gece karanlıkta ortaya cıkacaktır diye düşünüyorum ,sabahta karanlık yerlere saklanıyorlar. Umarım kısa sürede bulursunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meriç genç, Bir saat önce yazdı:

Son durumu paylasabilir misin

Odam çok karmaşık gidebileceği çok yer var çekirge sesi açıp odaya koyucam berki dener birde 3-4 gün önce kaçmış olabilir teraryum çok dolu diye göremediğimi dündüm  ihmalimden kaynaklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Işık kapalı bir şekilde fenerle arayın. odada 1 nokta belirleyip her eşyanın altına üstüne temkinlice bakarak o noktada eşyaları toplar iseniz sonunda bulabilirsiniz. Bendeki duvar ile klima arasındaki yok denecek kadar az mesafeden çıkmıştı. Eşyaları sakın sürüklemeyin. Kaldırın ve geri koymadan eşyanın herhangi bir yerinde olmadığından emin olun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dolap üstleri araları dahil heryerde olabilir, sana önerim daha fazla zaman geçmeden eşyaların hepsini detaylı inceleyerek odadan boşaltman olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu canlılar beslenme konusunda çekingen canlılar. Canlı yem ile veya böcek sesi ile tuzağa düşüremezsiniz. Detaylıca aramanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnılEr, 1 dakika önce yazdı:

Bu canlılar beslenme konusunda çekingen canlılar. Canlı yem ile veya böcek sesi ile tuzağa düşüremezsiniz. Detaylıca aramanız gerekmektedir.

evet ama illa açıkır veya susar denemkten zarar gelmez bence bi denesin genede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmirAlp, 3 saat önce yazdı:

2dakka  önce buldum duvardaydı

Sizin iletinizi okurken kafamı çevirdim 2 crestedımın durduğu kabın kapağı açık kalmış neyseki çok uzaklaşmamışlar yakaladım ikisinide, sevindim sizin adınıza 🙂

• Like 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.