Jump to content
Kerem11

Sırf Un Kurdu Olur Mu

Önerilen İletiler

Şimdi ben tarantula almayı düşünüyorum yarın filan sipariş etcem onu beslerken sadece un kurdu yeter mi yoksa farklı farklı şeyler verilmeli mi değil zaten verilmelide sırf un kurdu verirsem sağlığına bi zararı olur mu? evde, ormanda böcek avlasam (bilindik çekirge fln) onlar zehirli olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani pratikte hep aynı yemle beslemen hayvanı yaşatmaya devam eder. Ama sen her gün makarna yesen olur mu? Yaşarsın ama olmaz. Hayvanı farklı yemlerle beslemek hem onun için hem de yeterli vitamini ve proteini alması açısından önemli. Dışarıdan toplama yemlere gelirsek verebilirsin ama tavsiye etmem çünkü dışarıdan aldığın böcekler parazitli veya hasta veya mikroplu olabiliyor bu da canlına kalıcı zararlar verebilir tavsiye etmem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum bilmiyorum hobiye yenimi başlıyorsun ama bende ilk senin gibi düşünüyordum böcek konusunda sadece un kurdu kolay olsun diye sonra kendin farklı böcekler alıp uğraşıp yedirmek istiyorsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetmert45, 34 dakika önce yazdı:

Dostum bilmiyorum hobiye yenimi başlıyorsun ama bende ilk senin gibi düşünüyordum böcek konusunda sadece un kurdu kolay olsun diye sonra kendin farklı böcekler alıp uğraşıp yedirmek istiyorsun :)

Yeniyim ama eskiden ormanda sarıkız (camel spider yakalamıştım) çekirgelerle onu besliyodum kendim yakalıyarak

tarihinde Kerem11 tarafından düzenlendi
Yazım hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem11, 19 saat önce yazdı:

Şimdi ben tarantula almayı düşünüyorum yarın filan sipariş etcem onu beslerken sadece un kurdu yeter mi yoksa farklı farklı şeyler verilmeli mi değil zaten verilmelide sırf un kurdu verirsem sağlığına bi zararı olur mu? evde, ormanda böcek avlasam (bilindik çekirge fln) onlar zehirli olabilir mi?

yağlanma yapar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.