Jump to content
MustafaTuna

Adult Olduğunu Nasıl Anlarım

Önerilen İletiler

Yumurta vermeye başladılarsa veya veriyorlar ise Yetişkin olmuşlardır.

Ek olarak Görselde atabilirsiniz, boyutlarına ve renk tonlarına da bakarız.

Ayrıca Geçen sene size sahiplendirdiklerimden bahsediyorsanız büyük ihtimalle yetişkin olmuşlardır zaten. O üretimden kendime ayırdığım yavrular şuan yetişkinler. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marshall, 7 saat önce yazdı:

Ayrıca Geçen sene size sahiplendirdiklerimden bahsediyorsanız büyük ihtimalle yetişkin olmuşlardır zaten. O üretimden kendime ayırdığım yavrular şuan yetişkinler. :) 

merhaba satılık var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Marshall said:

Bana Yavrumu Sahiplendirdiniz ☺ Ben daha dün aldım ama Dünden Beri Hep Aynı Yerde Hiçbirşeyde Yememiş Koydugum Yapraklar Soldu Solmuş Yaprak Yer Demi Bunlar Yaprak Hala Yaş Ama Solmuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MustafaTuna, 2 saat önce yazdı:

Bana Yavrumu Sahiplendirdiniz ☺ Ben daha dün aldım ama Dünden Beri Hep Aynı Yerde Hiçbirşeyde Yememiş Koydugum Yapraklar Soldu Solmuş Yaprak Yer Demi Bunlar Yaprak Hala Yaş Ama Solmuş

Mustafa Tuna adında başka bir arkadaşla karıştırdım sizi o zaman ☺️ yeşil olgun taze gül  yapraklarından vermelisiniz, yaprakların daha uzun süre taze kalması için su dolu çay bardağının üstüne streç film veya sineklik geçirip lastik ile de sabitleyip kopardiginiz yaprakları sapıyla bardağın içine geçirebilirsiniz. Attığınız resime görede canlınız henüz yetişkin değil daha tahmini ortalama 3-4 ayı daha var diyebilirim. Teraryumu hergun nemlendirmeyi unutmayın, canlıyı rahatsız etmeyin, ele almayın.

IMG_20200104_235237.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
13 hours ago, Marshall said:

Usta Olmuşmu ☺ Yemeye Başladı Bu Arada Sonunda Birde Fısfıs yok ßuanda şiseyi igne ile deldim onu kullanıyorum Tarantulalarda kullandigim fısfısı kaybetmişim haftaya alacagim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.