Jump to content
melo

Burma Pitonum Ishal

Önerilen İletiler

Merhabalar, herkese iyi forumlar. Bebek bir burma pitonum var ve maalesef ishal. İlk defa böyle bur durumla karşılaşıyorum. Canlı 258 çok küçük yani. Teraryum sıcaklığı 25 derece ama daha sıcak kısmı da var( soğuk ve sıcak alan için iki farklı mağarası var.) Nem 60. Tavsiyesi olanlara minnettar olurum. Şuan pitonlarla ilgilendiğini bildiğim tek veteriner kliniği acil yaralanmalar dışında canlı kabul etmiyor. Biraz sıkıntıdayım açıkçası. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıcak yaklaşık 28-30. Canlıyı bir defa besleme şansım oldu yeni geldi bana. Dondurulmuş kabul etmiyor canlı hamster bulabildim malum durumdan ötürü bir yerlere bakamadım. Öncesinde de canlı yiyormuş. 

tarihinde melo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canlı değilde dondurulmuş yem olsaydı ondan kaynaklı olabilir derdim, sıcak alanın ısısı da ideal, kargodan dolayı vb. olmuş olabilir beklemekte fayda var düzeleceğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fotoğraf bende gözüküyor, paylaştığınız dışkı sayılmaz. Besleme yapmaya devam edin büyük dışkısını yaptığı zaman büyük ihtimalle sağlıklı olacaktır. Birde burma pitonlarda ki dışkılama süresi diğer türler gibi değil, genelleme yaparak söyleyeyim çok daha uzun sürede dışkılıyorlar, bazen 4-5 besleme sonra dışkıladıkları oluyor bilginiz olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tommy06, 04.05.2020 - 14:58 yazdı:

Fotoğraf bende gözüküyor, paylaştığınız dışkı sayılmaz. Besleme yapmaya devam edin büyük dışkısını yaptığı zaman büyük ihtimalle sağlıklı olacaktır. Birde burma pitonlarda ki dışkılama süresi diğer türler gibi değil, genelleme yaparak söyleyeyim çok daha uzun sürede dışkılıyorlar, bazen 4-5 besleme sonra dışkıladıkları oluyor bilginiz olsun.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.