Jump to content
Furkanarcin

Test Tüpü Nereden Bulabilirim

Recommended Posts

arda_dolgun, 1 saat önce yazdı:

kırtasiyelerden alabilirsin 

Kırtasiyelere sorduğumda o ne tepkisi aldım başka bildiğiniz bir yer var mı 

Furkanarcin, 7 dakika önce yazdı:

Kırtasiyelere sorduğumda o ne tepkisi aldım başka bildiğiniz bir yer var mı 

:) ben başka biryerden almadım şuana kadar bilmiyorum başka nereden alabileceğini 

İnternet en kolay bulabileceğiniz yer. Büyük kırtasiyeler de satabiliyor. Eczanelerden de bulanlar var. Sağlık kuruluşlarından rica edenler de var. Medikal malzeme satan bir yer bulabilirseniz yada kimyasal malzemeler, oralardan da bulabilirsiniz. Yada yakınınızdaki bir hobiciden rica ederseniz eminim yardımcı olacak birileri çıkar.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RedCanTV
      Arkadaşlar evde lavabonun etraflarında bu karıncayı buldum kraliçe gibi geldi kraliçe mi türü nedir ?
    • By Brotheus
      50 ye yakın işçili Camponotus Sanctus kolonimin kraliçesi dün bir anda bir sürü yumurtayla dolu olan tüpünden çıkıp tüm outworld ü turlamaya başladı. Kenarlara tırmanıp, çıkmaya çalışıp sürekli düşüyor. 1 gündür bu şekilde. Lütfen yardımcı olur musunuz, ne yapmam gerek, nesi olabilir?

• By Furkanarcin
      Merhabalar hobide yeniyim de bu kraliçe midir kraliçeyse türü nedir? (şimdilik elimde test tüpü olmadığı için minik bir kaba koydum test tüpü sipariş ettim o gelene kadar o kapta kalıcak) 

• By keremykr
      Arkadaşlar bu karınca acaba kraliçe karinca mı?

• By keremykr
      Öncelikle herkese iyi akşamlar. Ben karınca hobisine daha yeni yeni başlayacağım. Fakat karıncalarla ilgili hiçbir fikrim yok. Bazı yerlerden karıncalar ile ilgili bilgi almaya çalıştım. Ama anlamadım. O yüzden size birkaç soru sormak istiyorum;

1) Karıncanın yaşam alanı en az ne kadar ve nasıl olmalı?
      2) Karıncaları hangi tür olduğunu nasıl bileceğim ve onları yaşam alanına koyacağım?
      3) Bildiğime göre karıncalar kraliçesiz yaşayamıyormuş. Ben şimdi yanlışlıkla farklı bir tür kraliçe alıp içine koyarsam ne olur? Yada bir karıncanın kraliçe olup olmadığını nereden anlayacağım?

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.