Jump to content
Repdeno

Dubialar Koloni Kurar Mı?

Recommended Posts

Merhaba herkese 2-3 gün önce canlımı beslerken 0.7-1 cm büyüklüğünde bir dubiayı kaçırdım ve odamın bir köşesine doğru gitti ve ben şuan onu bulamıyorum.Bu dubia büyüyüp üreyip bir koloni kurabilir mi?

Repdeno, Bir saat önce yazdı:

Merhaba herkese 2-3 gün önce canlımı beslerken 0.7-1 cm büyüklüğünde bir dubiayı kaçırdım ve odamın bir köşesine doğru gitti ve ben şuan onu bulamıyorum.Bu dubia büyüyüp üreyip bir koloni kurabilir mi?

Dubialar Tartaralar Kadar riskli olmasa da Dişi ise Sıkıntı Olabilir En iyi si Evin bazı yerlerine Patates falan koy Ve izle ona göre haraket etmen iyi olur.

haydarozgur24, 18 dakika önce yazdı:

Dubialar Tartaralar Kadar riskli olmasa da Dişi ise Sıkıntı Olabilir En iyi si Evin bazı yerlerine Patates falan koy Ve izle ona göre haraket etmen iyi olur.

Cevabın için çok teşekkür ederim patates koymayı da deneyeceğim

1 cmlik bir dubianin adult olmasi icin 3 4 kat buyumesi gerekir, bu da en az 6 7 ayi bulur, bu sureci surekli besin bulmadan zaten atlatamaz, evin bir kosesinde olup gidecektir. Hadi diyelim ki buyuk bir mucize oldu da surekli besin alabilecegi bir yer buldu da adult olabildi. Erkekse disi, disiyse erkek bulmasi lazim uremesi icin? Onu da bulmasi tamamen imkansiz yerli bir tur degil. Merak etmeni gerektirecek bir durum yok yani

• Like 3

CanTheRagnarsson, 9 saat önce yazdı:

1 cmlik bir dubianin adult olmasi icin 3 4 kat buyumesi gerekir, bu da en az 6 7 ayi bulur, bu sureci surekli besin bulmadan zaten atlatamaz, evin bir kosesinde olup gidecektir. Hadi diyelim ki buyuk bir mucize oldu da surekli besin alabilecegi bir yer buldu da adult olabildi. Erkekse disi, disiyse erkek bulmasi lazim uremesi icin? Onu da bulmasi tamamen imkansiz yerli bir tur degil. Merak etmeni gerektirecek bir durum yok yani

Çok açıklayıcı olmuş sağol endişeleniyordum ama şuan içim rahtladı

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.