Jump to content
MustafaTuna

Tiaratum Yumurtası Önemli Bir Soru

Önerilen İletiler

Ustalar Tiaratum Yumurtasının Tüpćük Gibi Olan Ucunu Küfünü Temizleyicegim Diye Koptu Çok Hassasmış Bir Şey Olurmu Aniden Oat Diye Koptu O Kısım Ne İşe Yarıyor Daha Doğrusu Sorun Yaratırmı

20200516_164652.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canlının çıkış yaptığı kapak, muhtemelen gelişimi tamamlanmadıysa hava ile temas ettiği için kapağı kapatsanız da embriyo ölecektir. Yapacağınız birşey yok maalesef. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, CyBeRr said:

Canlının çıkış yaptığı kapak, muhtemelen gelişimi tamamlanmadıysa hava ile temas ettiği için kapağı kapatsanız da embriyo ölecektir. Yapacağınız birşey yok maalesef. 

Bazı yabancı besleyen kişilerede sordum sorun olmaz dedi ama kararsız kaldım çıkarmı çıkmazmı diye bazı kişiler kapagi olmadigi için enfeksiyon kapabilir falan diyor ama çıkmasına engel değil diyor saglıklı yada saglıksız çıkar diyor anlamadım başka bilen yokmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.