Jump to content
efesko52

Karınca Hakkında

Önerilen İletiler

Kraliçem için test tüpü pamuk vs ayarladım herşeyi hazır ancak test tüpü 10 cm kadar pamuk ve su ile bu alan 4-5 cmye kadar düşmekte sıkıntı çıkarmı ne yapmam gerekir 1.5 ay içerisinde mükemmel bir alan kuracağım BU ARADA YAKIN ZAMANDA KARINCA İÇİN GEREKLİ OLAN HERŞEYİ FORMİKARYUM,TEST TÜPÜ,YEM,TOHUM,PAMUK,ISITICI PED VE AKLA GELEBİLECEK HERŞEYİ GAYET MAKUL FİYATLAR İLE SATIŞA SUNACAĞIM BİLGİNİZ OLSUN WHATS APP İLETİŞİM 0534-371-71-52 LÜTFEN ARAMAYIN SADECE WHATS APP

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıkıntı çıkmaz zaten kraliçeler 3-4 cm lik bir alanda duruyor genelde. Doğada da dar alanlarda yaşadıklarından dert etmene gerek yok. Bitek işçiler varsa veya çıkınca alan dar olursa müdahale etmen çok zor olur ve sayıları çoksa sorun olabilir. Sadece kraliçeyse ve yeni bulduysan sorun olmaz. Zaten 2 ayda çıkıyor 1 işçi, sen 1.5 aya hazır edeceksin. Bide ilk işçi çıkana kadar aktarma yapmamanı öneririm. Strese girip yumurtaları yok edebiliyorlar. Bidaha bekleme sonra boşuna. Ayrıca yakında formikaryum, outworld, ara kablo ve karınca suluğu alımı yapmayı düşünüyorum. Özelden ürünlerini atabilirsen hoşuma giderse ve fiyatı uygunsa alım yapabilirim. 1 ay için whatsapp kullanmıyorum. O yüzden özelden ulaşabilirsen sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.