Jump to content
Kerimos00

Leopard Geco Substrate Olarak Forest Bark Kullanabilirmiyim ?

Önerilen İletiler

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: DORUK026
      Bir Karınca Buldum Kraliçemi

• Yazan: Rezdy
      COMPOLAR
      Componotus Koloni 1. 20+ iscili ve yumurtali fotograflarinin sag ustunde C1 yaziyor=55₺ (Compo 1. Satıldı)

Componotus Koloni 2. 15+ iscili ve yumurtali fotograflarinin sag ustunde C2 yaziyor=50₺

MESSORLAR
      Messor koloni 1. 30+ iscili ve yumurtali fotolarin sag ustunde M1 yaziyor=40₺ (Messor 1. Satıldı)

Messor Koloni 2. 25+ iscili ve yumurtali sag ustunde M2 yaziyor=35₺ (Messor 2. Satıldı)

Messor Koloni 3 20+ iscili yumurtali sag ustunde M3 yaziyor=35₺

Messor Koloni Boost 100+ iscili bol bol yumurtalı sag ustunde M BOOST yaziyor=140₺

Yer:İzmir elden teslim olur kargolama da yapılır ama kargoya garanti veremem.

Forumda çok aktif değilim discorddan yazarsanız daha hızlı cevap verebilirim !Rezdy#3239

• Yazan: Efzyozy
      İyi akşamlar hobide yeniyim gecko'mun bir gözü nü hiç açmadı diğer gözünde ise zar gibi bir şey var. 
      Bu da beni endişelendirdi daha 2 gün oldu alalı (fotoğraflarını yarın atabilirim).
      düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

• Yazan: alp_kuzgun
      L12 canlı kabuk atarken dişi kabukta kalmış. Henuz yeni kabuk attığı için yeme atlıyor mu denenmedi ama abdomen iyi durumda. Canlı benim değil bir dostum hesabı olmadığı için konuyu acil olarak onun yerine açmamı rica etti takip edecek ona iyileşme sürecinde yapması gerekenler hakkında bilgi verebilirseniz çok iyi olur. Müdahale etmeli mi yoksa sonraki kabuğa kadar standart bakıma devam edip iyileşmesini mi beklemeli? (Nem vs uygundu diyor. Neden başına gelmiş olabilir?)

• Yazan: alp_kuzgun
      Bitkilerde mite olduğu için canlıyı ayırıp temizlemedim iyice ama canlıyı geçici olarak koyduğum kapta da mite gördüm sanırım tarantula üzerinde taşınmış. Bitkili teraryuma geri alamıyorum tekrar bitkilere bulaşır diye. Nasıl temizlerim canlıyı peki? Bilgisi tecrübesi vs olan yardımcı olabilir mi?

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.