Jump to content
haydarozgur24

Teraryum Isıtıcı Yardım

Önerilen İletiler

Merhabalar ben AFT teraryumuiçin her şeyi hazırladım  Teraryum u Torf kullanarak kurucam diye nem mağarası yeirne 2 mağarıa falan aldım neyse Ego terradan full pleksi bir teraryum um da var üstü sineklikli olmadığından doalyı üstten ısıtıcı bağülayamıyorum,Alttan Isıtıcı ile istediğim Isıyı elde edemeyeceğim söylendi Ne yapabilirim ben bu durum da ? Yanıtlayan herkes için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
haydarozgur24, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar ben AFT teraryumuiçin her şeyi hazırladım  Teraryum u Torf kullanarak kurucam diye nem mağarası yeirne 2 mağarıa falan aldım neyse Ego terradan full pleksi bir teraryum um da var üstü sineklikli olmadığından doalyı üstten ısıtıcı bağülayamıyorum,Alttan Isıtıcı ile istediğim Isıyı elde edemeyeceğim söylendi Ne yapabilirim ben bu durum da ? Yanıtlayan herkes için şimdiden teşekkürler.

Aftler için taban sıcaklığı leopardlarla aynıdır yani 33 derecenin altı makul bir şekilde kullanılabilir bunu da bir ısıtıcı ped ile sağlayabilirsin fakat eğer çok fazla torf kullandıysan verdiğin ısı fazla yalıtıma uğrayabilir bunu önlemek için de sıcak alabdaki torfun birazını al hayatta istersen soğuk alana koy.Benim bildiğim atakan petshopdaki ısıtıcı pedler 38-40 dereceye kadar ısı verebiliyor yani ne kadar yalıtım yaparsan yap 32 dereceyi ayarlıyabilirsin bence iyi forumlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Repdeno, 2 saat önce yazdı:

Aftler için taban sıcaklığı leopardlarla aynıdır yani 33 derecenin altı makul bir şekilde kullanılabilir bunu da bir ısıtıcı ped ile sağlayabilirsin fakat eğer çok fazla torf kullandıysan verdiğin ısı fazla yalıtıma uğrayabilir bunu önlemek için de sıcak alabdaki torfun birazını al hayatta istersen soğuk alana koy.Benim bildiğim atakan petshopdaki ısıtıcı pedler 38-40 dereceye kadar ısı verebiliyor yani ne kadar yalıtım yaparsan yap 32 dereceyi ayarlıyabilirsin bence iyi forumlar :)

Teşekkür ederim de ben Ankara Canlı yem deki Dijital termostatlı ürün ü lamayı düşünüyorum onunla ilgil bir iblginiz var mıdır acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
haydarozgur24, 7 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim de ben Ankara Canlı yem deki Dijital termostatlı ürün ü lamayı düşünüyorum onunla ilgil bir iblginiz var mıdır acaba?

Bir bilgim yok ben atakan Petshop tan almanızı tavsiye ederim fakat yine de siz bilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
haydarozgur24, 12 saat önce yazdı:

ankara canlı yemden değil ama gittgidiyor üstünden aldım gayet iyi çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.