Jump to content
ada_oz

Lobster Hamam Böceği

Önerilen İletiler

merhaba ben lobster kolonisi kurmak istiyorum ama mesela besleme yaparken kutunun icindeki losbterlari nasıl alacam çok hızlı oldukları icin kaçma riskleri çok yüksek kısaca nasil kutudan lobsterlari alıp sürüngenimi beslemeyi sagliyacagim bilmiyorum yardim ederseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merhaba ben lobster kolonisi kurmak istiyorum ama mesela besleme yaparken kutunun icindeki losbterlari nasıl alacam çok hızlı oldukları icin kaçma riskleri çok yüksek kısaca nasil kutudan lobsterlari alıp sürüngenimi beslemeyi sagliyacagim bilmiyorum yardim ederseniz sevinirim
Kutuyu yüksek tutmanı tavsiye ederim dibte ise yumurta kutuları her ihtimale karşı kalın bir şekilde de vazelin veya zeytin yağı pudra karışımı sürebilirsin. Yumurta kaplarının altlarında olacakları için kaldırıp hızlı bir hamleyle alabilirsin çıkmaya çalışmayacaklardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anladım vazelin surerim 4-5 cm lik  teşekkürler fakat sonucta bu hayvanları teraryuma salamazsiiz çünkü tirmanicaklardir o yüzden gene vazelin veya zeytin yağı sürülmüş bir besleme kabana ihtiyac var benim anlamadigim o kaba nasıl aktaricam besleme yapmak istediğim kadarını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tekrar tekrar souyorum kusura bakmayın daha önce tartara besledim ve cımbız ile tutmak imkansız gbiydi kesinlikle çok hizliydilar lobsterleri cımbız ile tutabilirmiyim tartara kadar hizlilar mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.