Jump to content
MelodyHemmings

Sürüngenleri Nasıl Kargo Yaparız ? (Yaşam Alanı İle)

Recommended Posts

Herkese merhaba,

Sürüngenleri göndermek için sürekli soruyorlar. "Nasıl gönderiyorsunuz ?" "Nasıl nefes alıyor ?" gibi. Burada yaşam alanı ile nasıl gönderilir, onu göstermek istedim. 

Umarım beğenirsiniz :)

• Thanks 1

Canlıyı yerleştirdiğiniz kutuya yetersiz havlu kağıdı koyuyorsunuz en az 4-5 kat ve yanları tamamen kapatacak şekilde koyulursa canlının daha sağlıklı gitmesi muhtemeldir. (Öneri niteliğindedir.)

• Like 1
  • Thanks 1

tommy06, 11 saat önce yazdı:

Canlıyı yerleştirdiğiniz kutuya yetersiz havlu kağıdı koyuyorsunuz en az 4-5 kat ve yanları tamamen kapatacak şekilde koyulursa canlının daha sağlıklı gitmesi muhtemeldir. (Öneri niteliğindedir.)

Evet komple kapatılması gerektiğinin farkındayım. Aklımda video çekimi yoktu. Fazla peçete ile çarpmanın yumuşatılacağı zaten biliniyordur diye koymadım.  Öneriniz için teşekkürler : ) 

• Thanks 1

MelodyHemmings, 19.07.2020 - 00:16 yazdı:

Herkese merhaba,

Sürüngenleri göndermek için sürekli soruyorlar. "Nasıl gönderiyorsunuz ?" "Nasıl nefes alıyor ?" gibi. Burada yaşam alanı ile nasıl gönderilir, onu göstermek istedim. 

Umarım beğenirsiniz :)

Elinize sağlık hocam. Şahsen güzel video olmuş. Peçeteyle kapatılmasını herkes bilmeli zaten. Devamını bekliyoruz 👏🏻

• Like 1

ahmetblt, 51 dakika önce yazdı:

Elinize sağlık hocam. Şahsen güzel video olmuş. Peçeteyle kapatılmasını herkes bilmeli zaten. Devamını bekliyoruz 👏🏻

Dediğinize göre; Peçete ile kapatılmasını herkesin bilmesi gerektiğine göre, nasıl düzgünce kargo yapılacağını da herkes biliyordur o zaman. :)

Yani dediğinize bakarsak dolayısıyla bu videonun bir anlamı veya önemi kalmadığını çıkarıyorum. :)

Kargolama hakkında bilgi ve fikir sahibi olmak isteyenlere, ek olarak aşağıdaki konuya, yorumlarına ve videoya bakmalarını öneriyorum.

Posted (edited)

Eklemeniz için teşekkürler. İsterseniz silebilirsiniz, önemi kalmadı.

Keyifli hobiler.

Edited by MelodyHemmings