Jump to content
Misafir

Melodyhemmings - 16 - K - İzmir

Önerilen İletiler

Misafir

Herkese merhaba, kendimi tanıtmak için biraz geç kaldım sanırsam. Neyse geç olsun güç olmasın diye başlıyorum.

İsmim Ezgi, alışverişte bulunduğumuz arkadaşlar zaten biliyordur. Babam polis olduğu için tayin işlerinden dolayı lokasyon degiştiririz (İzmir içi) İzmir'deyiz. 

Hayvanlara olan ilgim bebekliğimden beri var. Evdeki fotoğraflar ile de bunu garantiledim. Doğmadan önce bile hayvan eksik olmazmış. Sürüngenlere ilgim 5-6 yıldır mevcut. Çoğu canlı türlerini besledim, deneyimim oldu. Kedi, köpek, kuş hiç eksik olmuyor. Şuan 7 adet papağan, 2 adet sopa böceği, 1 çift siyam kedisi, 5 tür canlı yem, 1 adet corn, 3 ejder, 6 Leopard, 1 şivava var. 

Üye olana kadar forumun veya face gruplarının varlığından haberdar değildim : D . Yeni yeni aktif oldum. Arkadaş çevrem elimdeki canlıları görünce heveslendi. 2 sezondur yavruları onlara sahiplendirdim. Foruma dahil ettiğiniz için teşekkürler.

Herkese keyifli hobiler : )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar, hoş geldiniz.

Forumdan yararlanıp güzel zamanlar geçirmeniz dileğiyle, iyi forumlar ve iyi hobiler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Nightpower, 1 saat önce yazdı:

hoşgeldin aramıza ezgi. Bende izmir içindeyim yeni oldu bende foruma gireli. Şuanda hangi canlılar var bilgi vermek istermisin :) hoşgeldin tekrardan..

Teşekkürler : ) 

Kurbağa hariç hemen hemen çoğu türü besledim. Biraz ayran gönüllüyüm : D. Sahiplendirdiğim canlılardan sonra pişman oluyorum. Şuan 1 çift siyam kedisi, 5 tür canlı yem, 3 ejder, 6 leopard, 1 corn,2 adet sopa böceği, 1 şivava, 7 papağan var. Birkaç canlı daha düşünüyorum. 

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Marshall, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar, hoş geldiniz.

Forumdan yararlanıp güzel zamanlar geçirmeniz dileğiyle, iyi forumlar ve iyi hobiler dilerim.

Çok teşekkürler : )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
borga123, 14 saat önce yazdı:

Hosgeldin Ezgi, oraya bir tarantula yakisir :)

Teşekkürler. Ben de öyle düşünüyorum. Murinus ve Smithi'den tecrübeliyim. Teraryum da hazır. İlgimi çeken bulursam atlarım : D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
bekomeister, 12 saat önce yazdı:

hoşgeldiniz bu kadar canlı zor olmuyor mu özellikle bu kadar sürüngen arasında köpek bakmak nasıl bir sorumluluk 

ve papağının türü nedir

tekrar hoş geldiniz

Teşekkürler : ) Sıkıntı olmuyor aslında. Mama-su değişimi ve yuva temizliğini düzenli yapıyorum. Her türlü eğitimi sağladım. Giderken araçla onu da götürüyorum. Şivavam kedilerle büyüdü. Siyamlar ondan sonra geldi zaten. Papağan olarak Sevda, Pakistan, Forpus var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Egzo19, 2 dakika önce yazdı:

Tarantula ailesine bekleriz :D Hoş geldiniz 

Teşekkürler : ) Murinus ve Smithi'den tecrübe ettim. Biraz ayran gönüllü olarak tercihim değişiyor : D  yeni alabilirim tür seçme aşamasındayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.