Jump to content
Barış Can

Bu Markayı Biliyormusunuz Güvenilirmi, Petcalvit

Önerilen İletiler

Ben kullanıyorum güzel ve uygun bir ürün olduğunu düşünüyorum.d3lüyü de unutma :). üçlü set olarak alırsan daha uygun.Üzerinde raf ömrü üretim tarihinden itibaren 36 ay diye belirtiliyor.

tarihinde muratkb63 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2021 in 5. Ayında son kullanma tarihlerinin dolduğu yazılı zaten altı ay falan götürse iyi ve yeterlidir.Yine de satıcıyla iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır.Instagram hesapları mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu pandemi döneminde hiç toz bulamadığım için almıştım pekte memnun kalmadım bidaha kullanmam ve kullandığınız dünyanın en iyi kalsiyum tozu olsa bile  kullanmaya başladıktan 3-4 ay sonra değiştirilmesi gerekir bi toz alıp bi yıl kullanmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ownıt, 9 saat önce yazdı:

Bu pandemi döneminde hiç toz bulamadığım için almıştım pekte memnun kalmadım bidaha kullanmam ve kullandığınız dünyanın en iyi kalsiyum tozu olsa bile  kullanmaya başladıktan 3-4 ay sonra değiştirilmesi gerekir bi toz alıp bi yıl kullanmayın.

Aslında ben de 4 ay gibi bir süre içersinde kullanma düşüncesindeyim.Üründen memnun kalmamanızın nedenini paylaşabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ownıt, 6 dakika önce yazdı:

Meyve sineklerine doğru düzgün yapışmıyordu ve bir kurbağam(d.azerus) kemiklerinin çok fazla güçsüzleşmesi sonucu öldü.

Canlı yem olarak tartara kullanıyorum iyi de yapışıyor sakallı ejderime kullanıyorum.Bu arada 15 16 gün oldu bir sorun görmedim yine de tavsiyelerinizi bekliyorum.Saygılar..

tarihinde muratkb63 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.