Jump to content
AkfKn

Leopard Geckonun Boynundaki Yara

Önerilen İletiler

IMG-20200904-WA0011.thumb.jpg.4c8b0830e6cdcdddef3fdf99088e3b0d.jpgleopard geckomun bynunda bir yara oluştu ilk başta küçük bir kızarıklıktı pek ciddiye almadım ama şimdi büyüdü kalsiyum ve vitaminini eksik etmedim karışık besleme yapıyorum yapabileceğim bir şey varmı lütfen yardım edin

tarihinde AkfKn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
miraç, 36 dakika önce yazdı:

morio kurdu veriyomusunuz veriyosanız kafasını eziyomusunuz?

Morio kurdu ile alakası olduğunu zannetmiyorum beslenmesini birebire takip ediyorum ısırıldığını görmedim aynı zamanda canlı gayet güçlü rahat baş edebiliyor

tarihinde AkfKn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

imkansız olduğunu zannetmiyorum canlılar bazen tam canlının boğazını ısırmış olabilir eğer imkansız diyosanız yaşam alanınnda bunu yapabilceğini düşündüğünüz birşey varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle iyi aksamlar bir kaç gün önce benzer bir olay başıma geldi umarım yanlış bilgi vermiyorumdur ben canlımın koltuk altında bu kadar büyük olmasada bir kızarıklık vardı aklıma benim 2 ihtimal geldi ya ısıtıcı kaynaklıydı ya da severken tırnağın tahriş etmişti bana en yakın bu 2 şık geldi bende nem kabını bolca nemlendirip canlıyı içine koydum (istediğin de nem kabında çıkabiliyor du yani hapis etmedim )sabah oldu işte kalktim baktım hiç bişey kalmamış denemenizi tavsiye ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
AkfKn, 11 saat önce yazdı:

IMG-20200904-WA0011.thumb.jpg.4c8b0830e6cdcdddef3fdf99088e3b0d.jpgleopard geckomun bynunda bir yara oluştu ilk başta küçük bir kızarıklıktı pek ciddiye almadım ama şimdi büyüdü kalsiyum ve vitaminini eksik etmedim karışık besleme yapıyorum yapabileceğim bir şey varmı lütfen yardım edin

Isıtıcı veya morio dur başka bi şey olacağını zannetmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.