Jump to content
hako2121

Dostlarim Bilgilendirirmisiniz Rica Etsem *

Önerilen İletiler

dostlarım elimdeki tarantulaları farklı sitelerde satışa sunuyorum biri hayvanla video istedi bende olduna dair hani senın hayvanın burda gibisinden dair güven amaçlı bitane arkdaşım dediki orman bakanlına atarsa sorun sorun olur dedi bunlar satışı yasak ama bu kadar tehlikeli oldunu bilmiyodum beni bilgilendirimisiniz satış konusunda hani iyi fiyatada satıyordum taki o dostum öyle diyene kadar vazgeçtim satmaktan varsa öneriler paylaşırmısınız dostlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hako2121, 3 saat önce yazdı:

dostlarım elimdeki tarantulaları farklı sitelerde satışa sunuyorum biri hayvanla video istedi bende olduna dair hani senın hayvanın burda gibisinden dair güven amaçlı bitane arkdaşım dediki orman bakanlına atarsa sorun sorun olur dedi bunlar satışı yasak ama bu kadar tehlikeli oldunu bilmiyodum beni bilgilendirimisiniz satış konusunda hani iyi fiyatada satıyordum taki o dostum öyle diyene kadar vazgeçtim satmaktan varsa öneriler paylaşırmısınız dostlarım.

Sen büyük ihtimal @Stozenn den grammostala alıp 80 tl ye satıyorsun ve ayrıca aynı dikkat çekici başlıkla konu açıp durma

tarihinde Bukalemuncu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bukalemuncu, Bir saat önce yazdı:

Sen büyük ihtimal @Stozenn den grammostala alıp 80 tl ye satıyorsun ve ayrıca aynı dikkat çekici başlıkla konu açıp durma

onu ben de gördüm sürüngenpazarından ayıp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bukalemuncu, Bir saat önce yazdı:

Ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum. Bi ara iddaa dan 4 5 bin tutturdum şunları şunları alsam diye konu açtı Bi ara 200 lira altı canlı arıyorum dedi. Şimdi de başkasına aldım ama evinde bebek var dediği tarantulaları satıyor ama evde küçük kardeşim olduğu için yazmış. Garip 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egedenizuv, 21 dakika önce yazdı:

Birde uygun fiyata yazmış tabi oraya değilde buraya uygun fiyata satıyorum yazmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siemespi, 18 dakika önce yazdı:

Ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum. Bi ara iddaa dan 4 5 bin tutturdum şunları şunları alsam diye konu açtı Bi ara 200 lira altı canlı arıyorum dedi. Şimdi de başkasına aldım ama evinde bebek var dediği tarantulaları satıyor ama evde küçük kardeşim olduğu için yazmış. Garip 

Bence kardeşime alıcam 200 tl bütçem var falan yazmışya acındırmak gibi çünkü ondan sonra ite bir sürü hayvan alıcam 5 bin tl bütçe yetermi falan yazmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egedenizuv, 46 dakika önce yazdı:

Ayip olan ne senin yasin 11 12 gelip burda tatava yapma ucuza alip kâr etmenin neyi ayip yasin ufak senin benim yasim 23 cocuk degilim ben hem sen ilk once hangi hayvanin ilk hobi icin beslenir onu adama gidiyosun ilk beslemek icin murinisu tavsiye ediyosun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bukalemuncu, 21 dakika önce yazdı:

Bence kardeşime alıcam 200 tl bütçem var falan yazmışya acındırmak gibi çünkü ondan sonra ite bir sürü hayvan alıcam 5 bin tl bütçe yetermi falan yazmış

Sen Ne Konusuyon anlamiyorum kime acindircam kendimi ilk once konuslamalarina dikkat et sen sen ayri eve ciktim ve idda oynuyorum yolumu oyle buluyorum bilip bilmede bos bos yorum yapma bence .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siemespi, 42 dakika önce yazdı:

Sen iyi oku bence ayri eve ciktim ve iddadan yolumu buluyorum senin bu dediklerin ne alaka onu anlamadim ben ucuza bulup cevremdekilere Soyluyorum isteyen alir istemeyen almaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hako2121, 1 dakika önce yazdı:

Sen Ne Konusuyon anlamiyorum kime acindircam kendimi ilk once konuslamalarina dikkat et sen sen ayri eve ciktim ve idda oynuyorum yolumu oyle buluyorum bilip bilmede bos bos yorum yapma bence .

İddiadan ne olacak haram para bari hobiye yatırma oyuna falan yatır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam böyle söyle kalkıpta insanı rencide etme kimse olayları bilmiyo saçma sapan boş boş konuşuyo hayatımı kednime göre yaşıyıp şekillendiriyorum millet anca oturuyo biz birşey peşinde koştuyuroz dert oluyo millete..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hako2121, 5 dakika önce yazdı:

hocam böyle söyle kalkıpta insanı rencide etme kimse olayları bilmiyo saçma sapan boş boş konuşuyo hayatımı kednime göre yaşıyıp şekillendiriyorum millet anca oturuyo biz birşey peşinde koştuyuroz dert oluyo millete..

Tamam son söylediğim saçma olabilir ama yani senin yaptığında iş değil (iddia dan bahsetmiyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana özelden  yeni başlamıyorum diye laf etmişsin 2 gün önce bombalamanın ne olduğnuu sormuşsun :D bildiğin türdeki canlının ne olduğunu bile bilmiyorsun söylediğin hiç bir şey söylediklerinle uyuşmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kişi forumdan uzaklaştırılmıştır.. Bu ve bunun gibi tipler bu forumda ve diğer hobi platformlarında barındırılmamalı.

Umarım en kısa sürede canlıları rahat bırakıp, bu hobiden uzaklaşması dileğiyle..

Herkese iyi forumlar ve iyi hobiler diliyorum.

• Like 7
  • Thanks 3
  • Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.