Jump to content
yahiayavuz

Death Curl Yardım

Önerilen İletiler

Vasıfsız bir satıcıdan ( Hani şu murinus üreten) aldığım Maculata Death Curl bir şekilde elime ulaştı. Kendisi ilgilenmek yerine yaşım küçük diye küfür etti.

Ne yapmamı önerirsiniz şuan uygun nemde sıcaklığı ideal karanlık bir yerde bekliyor. YBÜ'ye almayı düşünüyorum ama önce Tecrübeli insanların yorumlarını görmek istedim.71ea263f2ab8100b105e485369e0355f.jpg

LLD-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saticinin ismini gizlemek yerine referans kismina yazin ek olarak kufur ve benzeri konusmalar varsada paylasin. Canli icin konusacak olursak coktan icuya alinmaliydi daha da gecikmeden icuya alip karanlikta birakin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yoğun bakıma alıyorum Satıcıyı da paylaşıcam şuan canlıyla ilgilenmeden bir vasıfsız için vakit harcamak istemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar canlının için çok üzüldüm benimde başıma böyle bir şey gelmişti ben şuan canlimi kurtardım şuan iyi size yaptığım şeylerden bahsedeyim canlıyı ilk yardim kabına almadan önce canlıyı ters çevirip ağız kısmına çok az bir su damlası koyduydum eliniz hafif değil ile bu yöntemi önermem canlıyı bogabilirsiniz de damlayı koyunca 1 saat içinde damlanın gittiğini fark ettim ve bu olayı 2 kere tekrar ettim ve canlının çok hafif de olsa hareket ettiğini gördüm biraz hareket etmeye başlayınca canlıyi daha fazla strese girmesin diye ağzına su vermeyi bıraktım 1 hafta boyunca canlı ilk yardım kabında durdu birde şunu öneririm ilk yardım kabindaki peceteyi 2 günde bir değiştir birde ben kendi sağladigim nem yetmez diye canlıyı banyoya koyduydum hem karanlık hem diğer odalardan daha nemli diye size bunları yapmanızı öneririm tekrardan geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhabalar canlının için çok üzüldüm benimde başıma böyle bir şey gelmişti ben şuan canlimi kurtardım şuan iyi size yaptığım şeylerden bahsedeyim canlıyı ilk yardim kabına almadan önce canlıyı ters çevirip ağız kısmına çok az bir su damlası koyduydum eliniz hafif değil ile bu yöntemi önermem canlıyı bogabilirsiniz de damlayı koyunca 1 saat içinde damlanın gittiğini fark ettim ve bu olayı 2 kere tekrar ettim ve canlının çok hafif de olsa hareket ettiğini gördüm biraz hareket etmeye başlayınca canlıyi daha fazla strese girmesin diye ağzına su vermeyi bıraktım 1 hafta boyunca canlı ilk yardım kabında durdu birde şunu öneririm ilk yardım kabindaki peceteyi 2 günde bir değiştir birde ben kendi sağladigim nem yetmez diye canlıyı banyoya koyduydum hem karanlık hem diğer odalardan daha nemli diye size bunları yapmanızı öneririm tekrardan geçmiş olsun 

Ağzına suyu ne ile damlatmıştınız, riskli bir işlem hata yapmak istemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben şırınga kullandım iğne takılı şekilde iğne kısmını canlıya değdirmeden zaten ilk başta damla iğnenin ucunda olursa canlının ağzına götürdüğünde dişlerinin arası otomatik olarak su damlasini tutuyor bu şekilde 

Screenshot_2020-11-29-02-24-58-554.jpeg

tarihinde Egedogantemur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yahiayavuz, 10 saat önce yazdı:

Ağzına suyu ne ile damlatmıştınız, riskli bir işlem hata yapmak istemem.

Kürdan benzeri bir şeyle ucunu suya dokundurup damla alıp ordan tarantulanın ağzına koyabilirsiniz hareket etmeye başlayıp icu ya alırsanız orda kendisi de toparlayacaktır yavaş yavaş sıcaklığını 28-29C tutmanızı öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yahiayavuz, 15 saat önce yazdı:

Vasıfsız bir satıcıdan ( Hani şu murinus üreten) aldığım Maculata Death Curl bir şekilde elime ulaştı. Kendisi ilgilenmek yerine yaşım küçük diye küfür etti.

Ne yapmamı önerirsiniz şuan uygun nemde sıcaklığı ideal karanlık bir yerde bekliyor. YBÜ'ye almayı düşünüyorum ama önce Tecrübeli insanların yorumlarını görmek istedim.71ea263f2ab8100b105e485369e0355f.jpg

Dostum adam kargonun içine girip canlıyla ilgilenemez gönderdiği kargolama gayet iyi zamanında işlem yapmak önemli bu ne senin suçun nede onun tek yapman gereken şartları sağlamak ve sabırlıca beklemek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dostum adam kargonun içine girip canlıyla ilgilenemez gönderdiği kargolama gayet iyi zamanında işlem yapmak önemli bu ne senin suçun nede onun tek yapman gereken şartları sağlamak ve sabırlıca beklemek
Ne bilip yorum yaptınız merak ettim. Kendisi yaşım küçük diye şerefsizce hakeret etti. 'Gelirim oraya g**nden kan alırım' ve bir çok hakaret. Ağzı olan konuşuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yahiayavuz, Şimdi yazdı:

Ne bilip yorum yaptınız merak ettim. Kendisi yaşım küçük diye şerefsizce hakeret etti. 'Gelirim oraya g**nden kan alırım' ve bir çok hakaret. Ağzı olan konuşuyor.

sizin ona ettiğiniz küfürler ? anlatmayacakmısınız anlatmayacaksanız ben anlatayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mesmo2133, 2 dakika önce yazdı:

sizin ona ettiğiniz küfürler ? anlatmayacakmısınız anlatmayacaksanız ben anlatayim

Anlatın bekliyorum, mümkünse bütün ses kayıtlarını ve mesajları sırasıyla video kaydına alırsanız herkes daha iyi anlar. Şikayetler başlığı ile konu açarsanız herkes anlar kimin ne kadar şerefi olduğunu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yahiayavuz, 1 dakika önce yazdı:

Anlatın bekliyorum, mümkünse bütün ses kayıtlarını ve mesajları sırasıyla video kaydına alırsanız herkes daha iyi anlar. Şikayetler başlığı ile konu açarsanız herkes anlar kimin ne kadar şerefi olduğunu. 

Lütfen şikayetini bir konu başlığı altında açarsan bizde bu bilgiden faydalanabiliriz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.