Jump to content
hanefi

Evde Içinde Yakaladığım Yılan!

Önerilen İletiler

bu akşam eve geldiğimde,ev girişinde içerde 1 yılan gördüm!! ürperdim.. ince uzun ve farklı görünen 1 hayvan!!
bu siteye üye oldum çünkü epeyi ilginç bir durum ve en önemlisi yaşam alanıma giren bu yılanın ne olduğunu anlamak istiyorum,zehirli mİ? öldürücümü?!!
şuanda 1 cam kavanoza hapsettim,,resimlerini ekliyorum,bilgili olanaların bana bilgi vermelerini rica ediyorum, 2 yıl kadar önce bu yılanın aynısı ama  1az daha uzunu evimin alt katında duvardan bana doğru 1 hamle yapmıştı,son anda gördüm ,,!!! yakalayamamıştım ve mutfagın alt zemini ahşaptır oraya kaçmıştı !! ev eski taş ev..
lütfen bilgi verin, çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hanefi, 22 saat önce yazdı:

bu akşam eve geldiğimde,ev girişinde içerde 1 yılan gördüm!! ürperdim.. ince uzun ve farklı görünen 1 hayvan!!
bu siteye üye oldum çünkü epeyi ilginç bir durum ve en önemlisi yaşam alanıma giren bu yılanın ne olduğunu anlamak istiyorum,zehirli mİ? öldürücümü?!!
şuanda 1 cam kavanoza hapsettim,,resimlerini ekliyorum,bilgili olanaların bana bilgi vermelerini rica ediyorum, 2 yıl kadar önce bu yılanın aynısı ama  1az daha uzunu evimin alt katında duvardan bana doğru 1 hamle yapmıştı,son anda gördüm ,,!!! yakalayamamıştım ve mutfagın alt zemini ahşaptır oraya kaçmıştı !! ev eski taş ev..
lütfen bilgi verin, çok teşekkür ederim.

Fotoğraf paylaşır mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum!!! bu siteden cvp yazarken, ileti yazarken pc den resim yükleyemiyorum!!! 
0538 335 0777 numaram yada hanefixenia@gmail.com adresime ulaşırsan resim paylaşabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.