Jump to content

Önerilen İletiler

1. Mısır yılanı hakkında her şeyi bilmek isriyorum üreticiler hobiciler bilgi sahibi insanlar beni bilgilendirirse çok sevinirim kendimce araştırmalar yaptım ama sizdende bilgi almak istiyorum değerli reptula forum ailesi sonuçta internetten bir yere kadar bilgi alabilirim ama tecrübeli bir insandan daha iyi bilgiler alabiliceğimi düşündüm teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Normalde bilgi isteyen insanlara karşı sert konuşmak istemem ancak,forumda bununla ilgili onca başlık ve anlatım var iken,Sürüngen Dostları kanalında da bilgi videosu var iken,araştırdığınızı iddia etmeniz saçma.Forumdaki bakım başlıklarına bakarsanız yeterince bilgi alacağınızı düşünüyorum çünkü çoğunluğu tecrübeli kişiler tarafından yazılmış yazılar.Onların dışında aklınıza takılan bir şey olursa burada sormanız daha mantıklı olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bekomeister
      Merhaba,herkese iyi hobiler
      mısır yılanıma yeni teraryum aldım fakat altında eskisi gibi havlu kağıt duruyor görüntü ve yılan için daha iyisini kullanmak isterim

talaş ya da torf kullanan var mı 
      yorumlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim

• Yazan: bekomeister
      Herkese iyi hobiler.
      Canlı 7aylık olup 50cmdir fotoğrafta gördüğümüz gibi çok sağlıklıdır 
      Bazı hobiciler yumurta verdiğini söylüyor takviye olarak birisi benim yılanım için çok rahat yumurta yer demişti siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında
      Ve gerek var mı yumurta vermeye

SON OLARAK ALT KISMINDA PULUNDA DEĞİŞİK BİR DOKU HİSSETTİM SEBEBİ NEDİR?İLK İKİ FOTOĞRAFTA VAR DETAY

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.