Jump to content

Bino007

Moderators
 • Content count

  436
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Bino007 last won the day on June 16

Bino007 had the most liked content!

Community Reputation

209 Excellent

Recent Profile Visitors

1,771 profile views
 1. Bino007

  Onuranhur 20 E Denizli

  Foruma hoşgeldin Onur, hobide Mardinli görmek sevindirici bir tek ben varım sanıyordum bunca zamandır 🙂
 2. Bino007

  Crested Gecko

  Dişileri birlikte bakabilirsiniz uygun ortam sağlandığı zaman, erkekler birlikte bakılamaz birbirlerine zarar verirler, dişi ve erkek bakılacak ise dişi en az 35 gram erkekte en az 25 gram olması lazım sezonda birlikte bakılabilir sezon sonrası ayırmak gerekir dişinin kendini toplaması için, yavruları yaklaşık 6 aylığa kadar birlikte besleyebilirsiniz.
 3. Kaç gram fotoğrafta çok küçük duruyor 1 yaşındaki canlıya göre, 5 aydır bu şekilde yara varsa sorun olacağını sanmıyorum büyüme veya yarada kötüleşme yoksa tabi
 4. Canlı kaç aylık ne zamandandır var yara.
 5. Kaç gündür spam gerekçesi ile forum üyelerinden uyarı alıyorsunuz ama aynı şekilde devam ediyorsunuz araştırma yapmadan konu açmayın forumda birçok sorunun cevabı mevcut aynı şekilde devam ederseniz forumdan süresiz uzaklaştırılacaksınız.
 6. Rica ederim doğru olanı yapmışsınız. İyi forumlar
 7. Doğadan yakalıdığınız hiçbir canlıyı esaret altında besleyemezsiniz hem doğanın dengesini bozarsınız hemde canlıyı strese sokarsınız aldığınız yere bırakın onun yerine nesiller boyunca esaret altında üretilen böcek türlerinden alıp besleyebilirsiniz.
 8. Bino007

  Karıncanın Yumurtasına Su Geldi

  Kulak temizleme çubuğu ile fazla suyu alabilirsiniz sorun olacağını sanmıyorum Kraliçe uygun yere taşımıştır diye düşünüyorum geçmiş olsun.
 9. Bino007

  Lobster Hamamböceği

  Ben o şekilde kullanıyorum sorun yaşamadım şuana kadar, ortasını kesip normal sineklikte takabilirsiniz dubiada sorun olmaz
 10. Bino007

  Kertenkele Üretim

  Az önce bi konu daha açmışsın anlamıyorsan ne yapabilirim? Saygısızlıktan geçilmiyorsun.
 11. Bino007

  Kertenkele Üretim

  Yanlış birşey dediğini söylemedim önceki hataların ortada ve uyardım yeni üyelik açman beni hiç ilgilendirmiyor aynı şahıs olman ilgilendiriyor bintane varsa araştıracaksın kararını vereceksin arka arkaya şunu arıyorum bunu arıyorum diye konu açmayacaksın ve büyük harfle yazmayacaksın en önemliside araştıracaksın çok fazla bilgi var forumda aklına takılan varsa soracaksın
 12. Bino007

  Kertenkele Üretim

  Haddini aşmadan son yazını yamana izin veriyorum sonra forumdan uzaklaştıracağım bilgin olsun.
 13. Bino007

  Kertenkele Üretim

  İstediğin kadar üyelik aç istediğin kadar konu aç forumda yerin yok belirttim bunu kimsenin canlı sahiplendireceğinide düşünmüyorum ve önermiyorum araştırma desen yok canlıya karar verme yok uyarılarımı zaten dikkate almıyorsun forumda daha fazla barınmana izin veremem. Sana önerim boşuna üyelik açmakla uğraşma.
 14. Bino007

  Bearded Dragon(Sakalli Ejder) Sorum Var ?

  Üslubunuza dikkat edin beni ilgilendirmeyecekte kimi ilgilendirecek acaba? Haddinizi çok fazla aştınız forumda yeriniz yok!
 15. Bino007

  Bearded Dragon(Sakalli Ejder) Sorum Var ?

  Birçok defa uyardım sizi aynı şekilde devam ediyorsunuz lütfen tekrarlamayın aksi takdirde forumdan uzaklaştırılacaksınız. Çoğu bilgi forumda mevcut zaten onun haricindeki sorularınızı sorabilirsiniz ve arka arkaya canlı arıyorum diye ilan açmayın.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×