Jump to content

ooBoo

Members
 • Content count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

ooBoo last won the day on May 27 2020

ooBoo had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

768 profile views
 1. ooBoo

  Satılık Exo Terra Teraryumlar

  +ref
 2. ooBoo

  Grammostola Rosea Rcf

  Hayırlı olsun, Üretimlerin artması çok sevindirici
 3. İyi günler, Hayırlı olsun yeni yavrunuz. Yumurtadan çıktıktan sonra ilk bi kaç gün yemek yememeleri normal. 4-5 günden sonra canlı yem yemeye başlayacaktır. Eğer takip eden günlerde yemezse bir hafta- 10 içinde mama takviyesi yapılabilir ama yeni doğan için mama önerilmiyor. Canlı yem yemesini beklemelisiniz 3 gün kısa bir süre ilk bir hafta yemeyebiliyorlar. Umarım kısa sürede yemeye başlayacaktır.
 4. Tatlı su kerevitleri veya karidesleri beslemeyi düşünürseniz, karidesevi ni internetten aratarak istediğiniz canlıya ve bilgiye ulaşabilirsiz.
 5. ooBoo

  Beyaz Çıkıntılar

  Dediğiniz iki nokta gibi simetrik çıkıntılar dişilerde de oluyor cinsiyet konusunda ayırt edici bir özellik değil. Fakat ne olduğunu bilmiyorum.
 6. ooBoo

  Büro Sakinleri

  Sayılar artmış Berk çok güzeller Bir ara ziyaretine gelirim.
 7. ooBoo

  Dubia Kolonimden Çıkan Böcek

  Buffalo kurdunun böcek haline benzettim ben, onların arasından karışmış olabilir.
 8. ooBoo

  Morio Kurdu Ve Gecko

  Morio yinede yavru bir gecko için güçlü bir yem diye düşünüyorum. İkiye bölmenizde fayda var. Eğer gece saatlerinde beslemeyi yaparsanız, yeni böldüğünüz zaman önüne bırakırsanız yiyebilir. Yemezse de canlı yaşamını yitirdiği için bir süre sonra kuruyacaktır. Sağlıksız bir ortam olmaması için kısa süre kapta kalabilir. Gece saatlerinde bu işlemi yapıp sabah durumu kontrol edebilirsiniz. Yem kabında kalanları da temizleyebilirsiniz.
 9. Çok güzel olmuş gerçekten de, çekimde hoş olmuş devamını bekliyoruz 😊
 10. ooBoo

  Crested Omlet

  En doğru cevabı Kaan abi verir diye düşünüyorum. @CyBeRr
 11. İyi günler , İyi bayramlar Geçmiş olsun benim konu hakkında tecrübe ettiğim hiç bir bilgi yok fakat sonuçta reçetesiz bir ilaç istenmiş ülkeye girişi kabul edilmemiş. Bunun için size reçete veya satın alma bilgilerinize dair belgeler istenmiş. Sonuçta yasaklı bir madde değil, gerçi ülkeye izinsiz girişi yasak ama yaptırım uygulanacak bir madde olduğunu düşünmüyorum. Bununla ilgili hiç bir bilgilendirme yapılmamış yada duymamışız. Tüm ülkelere açık yasal kabul edilen bir siteden bir ürün alınmış. Bunun yaptırımınında en fazla sizi bilgilendirip malı elinizden alıp veya geri gönderilmesi olduğunu düşünüyorum. Yani ceza veya yaptırım uygulanırsa size benim duyduğum ilk kişi olursunuz , yinede değişik bir durum olmuş umarım konu hakkında bilgili birisi aydınlatır bizleri. Tekrardan herkesin bayramını kutlarım.
 12. ooBoo

  Merhaba

  Hoş geldiniz , Forum gerçekten de çok zengin , hobiciler için güzel bir kaynak ve ortak zemin hazırlıyor. Umarım araştırmalardan sonra size uygun bir canlı edinip hobiye giriş yaparsınız. Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz, bilgi sahibi bir çok değerli hobici yardımcı olacaktır. Tekrardan hoş geldiniz 🤗

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×