Jump to content
ozge09

Bukalemun Refleks Sorunu

Önerilen İletiler

Bukalemunum deri değişim döneminde şu anda. Az yemek yiyor bikaç kerede kustu. Kendi ayakları üstünde bile zor duruyor. Göz refleksleride çok yavaş. Birden böyle oldu neden olmuş olabilir???? Daha dün çok iyiydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bukalemunuzun türü nedir? Eğer doğada bulduğunuz bir bukalemunsa canlıyı bulduğunuz yere yakın bir bölgede doğasına bırakın, vahşi doğadaki canlılar eve uyum sağlayamıyorlar.

Eğer canlınız hobi üretimi yemen bukalemunu vs. ise konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Furkiiiiii
      Dostlarım L3 olana kadar çok güzel besleniyordu L3 olunca beslenmeyi bıraktı yemiyor sizce sorun nedir?(Türü=T.Vagans)

• Yazan: akudra
      Merhabalar,30x30x30 boyutunda veya o civarlarda teraryum arıyorum.
      pleksiden kendi imal edebilen arkadaşlar varsa onlardan da alabilirim.
    • Yazan: Arpa
      Bu karıncayı dün evimizin balkonunda buldum. Balkonun hemen yanında bir koloni var ve dün uçuşlarıydı. Kraliçe olduğundan eminim ancak türünü bilmiyorum ve döllenmiş mi dölenmemiş mi emin olamıyorum. Toplamda 3 karınca buldum 2 tanesinin kanatları duruyor ancak diğer bir tanesinin kanadı yoktu bulduğumda (tamamen aynılar onunda kraliçe olduğundan eminim) Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim hepinize

• Yazan: tunecchi
      arkadaşlar bir kaç hafta öncede peçetenin üstünde bu sıyah şeyleri görmüştüm bişi değil sanıp 1 kaç gun sonra parazıt oldugunu anladım telefonla zomlayıp hareket ettıklerını gordum teraryumun ustunu sıyah bi örtüyle kapattım oda malum bıraz nem yaptı ondan dolayı oluştu heralde havlu kagıt kullandıgımdan sıyah seyler bellı oldu canlımı sıcak su ve sırkeyle yıkadım teraryumuda yıkadım oncesınde de aynı şeyı yapmıştım ama bugun tekrar karşılaştım gene temızleme yıkama işlemlerını yaoptım bu parazıtın turu nedır çok zararlımıdır bundan kurtulmamaın yolunu yazarsanız cok memnuın olurum net çekımler 10 kat buyutmeyle cektım 
      ! canlım bırde yuvasında durmak yerıne havlu kagıdın altına gırıyor hep 1 ay kadar da yem yememişyti belkı rahatsız oldugundandır ama fazla yoktu parazıt gordugum kadarıyla 
    • Yazan: Kutlay
      Hepinize merhaba termit bakan varmı acaba varsa konuya yazarak veya bana özel mesajdan ulaşabilir mi? İyi Hobiler Dilerim 

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.