Jump to content
Grommash

Beta

Önerilen İletiler

Bir süreliğine Adanaya tatile geldim, çok güzel bir kaç Beta buldum yarın almayı düşünüyorum. Şans eseri hazır salep almaya girdiğim markette de çok güzel bir sürahi buldum eve dönünce kurulumları yapıcam fotoğraflayıp buraya ekleyeceğim.

Beta almak isteyenlere ilham kaynağı olur diye düşünüyorum  :kurb:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bettaların fotoları varmı?  Uzun zamandır güzel bir hm mustard gas erkeği arıyorum.

Birazdan yemek yiyip gidicem almaya, çok bilgim yok ama hm halfmoon galiba, sanmıyorum o kadar iyi canlılar olduğunu :D Normaldir heralde belki taç kuyruk vardır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Betalar küçük alanlarda yaşayabilseler bile küçük alanlarda bakılmasına karşıyım.Ben daha büyük bir akvaryum daha sağlıklı olacaktır.

Çokta küçük değil bu sürahiler, dediğim gibi denk geldi aldım kaç litre bilmiyorum çok küçük gelirse büyüğünü buluruz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D

Hocam 3 tane Betta aldım biri dev gibi diğerleri küçük bunlar iyi olur diye düşünüyorum, büyük olana daha büyük bir kap buldum hemen küp kavanoz gibi. Birazdan canlıların fotoğraflarını eklemeye çalışacağım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.Renk geçişi çok güzel :şok: :şok:

Diğerleri biraz çekingen fotoğraf alamadım, bir erkek daha var tamamen koyu kırmızı, bir tane de dişi (Umarım) aldım kırmızı beyaz :D

Çok güzel turkuaz-beyaz bir erkek halfmoon vardı satıcı adam 1,5 metreden düşürdü hayvanı... İçim acıdı yemin ediyorum, balık garip hareketler sergilemeye başladı kararımı değiştirmek zorunda kaldım o yüzden hepsi kırmızı oldu  :kurb:

Bu arada 2 tanesi satıcının söylediğine göre ve gördüğüm kadarıyla rasboralarla sorunsuz yaşıyorlar, cidden enteresan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterleri bettanın türüne göre farklılık gösteriyor sizinki veil tail.  Bende geçen yıl bir crown tail vardı zıplayıp yemi elimden alıyordu :)

Crownda vardı ama rengini beğenmedim pek vazgeçtim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun bettalar çok hoşuma gidiyor ama kedi varken gözüm yemiyor açıkçası.

Bizde de var bi'canavar bir kaç ay önce kapıyı açık unutmuş evdekiler, sabahın köründe laps laps laps sesleriyle uyandım kalorifere çıkıp lepistes akvaryumundan su içiyordu o günden beri banlı arkadaş  :sigara:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elimdeki bitkiler az olduğundan ve akvaryumcuda haftaya bitki getireceğinden fotoğraf paylaşmıyorum henüz, uygun bir bitki bulursam bitkileriyle beraber atacağım fotoğrafları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.