Jump to content
Metehan

Yardım Edin

Önerilen İletiler

geçen ay bu forumdan bir gecko aldım kış uykusundan yeni çıkmış 1 kez force feeding ile besledim hayvan yemiyor dün teraryumunu  değiştirdim büyük teraryuma geçirdim arkadaşım strese girdiğini söyledi eski evine geri koydum şuan su da icmiyor yardım edin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne zamandır yemiyor? Benim geçen sene aldığım Gecko 25 gün yememişti, kuyruk deposu dolu olduğu için sorun olmamıştı. Canlının bir kaç fotoğrafını koyarsanız tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metehan, 34 dakika önce yazdı:

geçen ay bu forumdan bir gecko aldım kış uykusundan yeni çıkmış 1 kez force feeding ile besledim hayvan yemiyor dün teraryumunu  değiştirdim büyük teraryuma geçirdim arkadaşım strese girdiğini söyledi eski evine geri koydum şuan su da icmiyor yardım edin

Gecko ama hangi gecko?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokmen73, 36 dakika önce yazdı:

Ne zamandır yemiyor? Benim geçen sene aldığım Gecko 25 gün yememişti, kuyruk deposu dolu olduğu için sorun olmamıştı. Canlının bir kaç fotoğrafını koyarsanız tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır. 

20180318_183508.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba geçmiş olsun bu taslağa göre ileti girerseniz daha rahat anlayabiliriz. Şuan teraryum fotoğrafı, ısısı, yem olarak ne denediğiniz hiç biri belli değil iken pek yardım edebilmek mümkün değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.