Jump to content
mami

Isıtıcı Ped Çok Az Isınıyor

Recommended Posts

Herkese merhaba , aliexpress 'ten 7w  ısıtıcı ped satın aldım. 1.30 saatir prize takılı fakat çok az ısınmış durumda , aceba yeni aldığım için mi böyle oldu bir gün kadar prizde takılı bırakmam mı gerekiyor    yoksa bozuk mu geldi , eğer bozuk ise tamiri mümkün müdür?

mami, 3 saat önce yazdı:

Herkese merhaba , aliexpress 'ten 7w  ısıtıcı ped satın aldım. 1.30 saatir prize takılı fakat çok az ısınmış durumda , aceba yeni aldığım için mi böyle oldu bir gün kadar prizde takılı bırakmam mı gerekiyor    yoksa bozuk mu geldi , eğer bozuk ise tamiri mümkün müdür?

Aldığınız pedin fotosunu yollarmısınız ? Bağlantısını yaptığınız herhangi bir tesmostat var mı ?

bende de bunun ısı ayarı olmayanı var. senin eline sıcak gelmeyebilir belki ama termometre ile ölçmeyi dene. 29-34 derece arası alıyorum ben

• Like 1

mami, 7 saat önce yazdı:

Pedi herhangi bir Termostata bağlamadım

20190302_010913.jpg

20190302_010831.jpg

Termometre ile ölçüm yapın elinizle anlamazsınız. 30-32 derece uygundur. Bunun üstüne peçete koyun diğer türlü hayvaninizin cildini yakabilirsiniz.

üründe ısı ayarı var oradan ayarlayabilirsiniz eğer bilmiyorsanız,birde yukarıda söylenmiş vücut ısınız yüksek olduğu için elinize çok hafif gibi geliyordur ancak 31-32 dereceyi rahat verıyordur. Problu bir termometre edinip zemin ısısının ölçümünü yapabilirsiniz.

Hepinize çok teşekkür ederim , söylediklerinizi uygulayacağım,  iyi hobiler dilerim 

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.