Jump to content
commnado111

Panda Mice Yaşam Alanı Hakkında Ki Sorularım !

Önerilen İletiler

Herkese merhaba ! Benim sorum şu olacak 2 tane panda mice bakmama rağmen talaşı değiştirdiğim günden sonraki gün aşırı derece pis bir koku yayılmaya başlıyor eve , normal talaş kullanıyorum. Kokulu talaşlara baktım ama onlar idrar ile birleşince daha pis bir koku yapıyor diyorlar kullanan kişiler.Önerisi olan var mı panda mice bakıpta kokunun önüne nasıl geçebilirim ? Şimdiden yardımcı olacak kişilere teşekkür ederim.

ev.jpg

fareler 1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben panda mice ve yılanlarda uzun süredir Vera sürüngenin taban malzemesini kullanıyorum. O ince olduğu için dışkı veya idrarı görüp o bölgeyi alabiliyorsunuz. 15-20 günde bir de tam değişim ile gayet sağlıklı oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CyBeRr, 23 dakika önce yazdı:

Ben panda mice ve yılanlarda uzun süredir Vera sürüngenin taban malzemesini kullanıyorum. O ince olduğu için dışkı veya idrarı görüp o bölgeyi alabiliyorsunuz. 15-20 günde bir de tam değişim ile gayet sağlıklı oluyor.

Teşekkür ederim abi sen kaç santim yüksekliğinde koyuyorsun talaşı tahminen onu öğrenebilir miyim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
commnado111, 15 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim abi sen kaç santim yüksekliğinde koyuyorsun talaşı tahminen onu öğrenebilir miyim ? 

2-3cm arası koyuyorum genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.