Jump to content
Adem

Tarantulada Yem Değişikliği.

Önerilen İletiler

Şimdi arkadaşlar l5 iken aldığım tarantulam 3 kabuk attı ve ben bu zamana kadar un kurdu ile besledim, çokta sağlıklı ve dinç, şimdi de hâlâ yiyor yani bi sıkıntı yaşamadım ama yem değişikliği yapmam gerekiyor mu ne yapmam lazım bu saatten sonra izleyeceğim yol neler bana böyle detaylı anlatırsanız çok sevinirim.

Screenshot_20220525-155117_Gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani tamamen bu senin kararına kalmış çeşitlilik her zaman iyidir ama hayatı boyunca sadece un kurduda verebilirsin sadece dubia veya tartarada verebilirsin yem seçme gibi bir durumları yok önüne düşen herşeyi yiyebilirler ve tek çeşit yem yiyiyor diyede bir sorun olmaz.. mesala ben bi hafta un kurdu bi hafta dubia bir hafta morio veriyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erastes, 2 dakika önce yazdı:

Yani tamamen bu senin kararına kalmış çeşitlilik her zaman iyidir ama hayatı boyunca sadece un kurduda verebilirsin sadece dubia veya tartarada verebilirsin yem seçme gibi bir durumları yok önüne düşen herşeyi yiyebilirler ve tek çeşit yem yiyiyor diyede bir sorun olmaz.. mesala ben bi hafta un kurdu bi hafta dubia bir hafta morio veriyorum..

Evet bak bu beni rahatlattı gelişimsel süreci açısından çeşitlilik iyidir diye düşündüm bende ve senin gibi yapacağım. Çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.