Jump to content
Misafir

Sürüngenleri Nasıl Kargo Yaparız ? (Yaşam Alanı İle)

Önerilen İletiler

Misafir

Herkese merhaba,

Sürüngenleri göndermek için sürekli soruyorlar. "Nasıl gönderiyorsunuz ?" "Nasıl nefes alıyor ?" gibi. Burada yaşam alanı ile nasıl gönderilir, onu göstermek istedim. 

Umarım beğenirsiniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canlıyı yerleştirdiğiniz kutuya yetersiz havlu kağıdı koyuyorsunuz en az 4-5 kat ve yanları tamamen kapatacak şekilde koyulursa canlının daha sağlıklı gitmesi muhtemeldir. (Öneri niteliğindedir.)

• Like 1
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MelodyHemmings, 19.07.2020 - 00:16 yazdı:

Herkese merhaba,

Sürüngenleri göndermek için sürekli soruyorlar. "Nasıl gönderiyorsunuz ?" "Nasıl nefes alıyor ?" gibi. Burada yaşam alanı ile nasıl gönderilir, onu göstermek istedim. 

Umarım beğenirsiniz :)

Elinize sağlık hocam. Şahsen güzel video olmuş. Peçeteyle kapatılmasını herkes bilmeli zaten. Devamını bekliyoruz 👏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetblt, 51 dakika önce yazdı:

Elinize sağlık hocam. Şahsen güzel video olmuş. Peçeteyle kapatılmasını herkes bilmeli zaten. Devamını bekliyoruz 👏🏻

Dediğinize göre; Peçete ile kapatılmasını herkesin bilmesi gerektiğine göre, nasıl düzgünce kargo yapılacağını da herkes biliyordur o zaman. :)

Yani dediğinize bakarsak dolayısıyla bu videonun bir anlamı veya önemi kalmadığını çıkarıyorum. :)

Kargolama hakkında bilgi ve fikir sahibi olmak isteyenlere, ek olarak aşağıdaki konuya, yorumlarına ve videoya bakmalarını öneriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.